Video Sources 26 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Wildcat

Wildcat

Some people cannot be broken.Apr. 23, 2021USA93 Min.R
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Një reportere ambicioze e vendosur në Lindjen e Mesme, kapet rob pasi autokolonës së saj i bëhet pritë. Ajo përballet me traumën e së kaluarës së saj dhe duhet të gjejë një mënyrë për të rrëzuar militantët që e rrëmbyen.

 

Wildcat
Original title Wildcat
IMDb Rating 5.0 139 votes

Similar titles

The Number 23
The American
The Whistlers
Come to Daddy
Intuition
8MM
Marionette
Vantage Point
Inconceivable
The Orphanage
Bullet Head
Adonis Complex-A Perfect Host