Video Sources 146 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovidmoly.net
William

William

Sometimes your past is a mysteryApr. 12, 2019USA100 Min.PG
Your rating: 0
6 1 vote

Synopsis

Dy shkencëtarë përdorin ADN-në e lashtë për të klonuar një neandertal të quajtur William, por tiparet e tij dalluese fizike dhe mënyra e ndryshme e të menduarit së shpejti provokojnë frikë dhe armiqësi tek ata që e hasin.

William
William
William
Original title William
IMDb Rating 5.3 310 votes
TMDb Rating 5.8 4 votes

Director

Tim Disney
Director

Cast

Maria Dizzia isBarbara Sullivan
Barbara Sullivan
Will Brittain isWilliam Reed
William Reed
Waleed Zuaiter isJulian Reed
Julian Reed
Beth Grant isDr. Godwin Thomas
Dr. Godwin Thomas
Paul Guilfoyle isDr. Bob Claybourne
Dr. Bob Claybourne

Similar titles

Stoker
The Rig
Outlaws and Angels
Per ty
Stuart: A Life Backwards
Kites
Dirty
Chasing Bullitt
Happy End
Operation Chromite
The Master
The Frozen Ground