Video Sources 69 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
WingMan

WingMan

Jun. 16, 2020Canada74 Min.PG
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

“WingMan” është historia tragjike e Miç Ulfit, një ekzekutiv filmi i poshtëruar dhe deluzional, i cili arratiset nga Kuba për t’u larguar nga kreditorët në një përpjekje të fundit për të shpëtuar karrierën e tij të filmit me një goditje të fundit.

WingMan
Original title WingMan
IMDb Rating 5.6 73 votes
TMDb Rating 6 1 votes

Director

Mitch Wolfe
Director

Cast

Goran Kalezic isThe Director
The Director
Rinaldo Jara isDon Punta
Don Punta
Mitch Wolfe isThe Wingman
The Wingman

Similar titles

Kuch Kuch Locha Hai
Charlie’s Angels: Full Throttle
A Bad Moms Christmas
Mistress America
Faith, Hope & Love
The Cowboy Way
Wish I Was Here
Fuck Up
Pocket Listing
Një Përbindësh në Paris
Looks That Kill
Acne