Video Sources 255 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikostreamango.com
Winx Club – Sekreti i Mbretërisë së Humbur

Winx Club – Sekreti i Mbretërisë së Humbur

Nov. 29, 2007Italy85 Min.G
Your rating: 0
6 1 vote
what going on?

Synopsis

Winx Club: The Secret of the Lost Kingdom: Vite më parë magjistarët më të mëdhenj, luftëtarë të Dimensionit u sakrifikuan për të mundur të keqen absolute. Tani, fati është në dorën e Blum-it. Asaj do t`i duhet të luftojë të keqen , për të kthyer në jetë prindërit dhe për të zbuluar të vërtetën e origjinës së saj.

Winx Club – Sekreti i Mbretërisë së Humbur
Winx Club – Sekreti i Mbretërisë së Humbur
Winx Club – Sekreti i Mbretërisë së Humbur
Winx Club – Sekreti i Mbretërisë së Humbur
Original title Winx Club - Il segreto del regno perduto
IMDb Rating 5.6 929 votes
TMDb Rating 6.6 99 votes

Similar titles

Një Përbindësh në Paris
Sabrina Shtriga Adoleshente
Barbi Gishtëza
Max Winslow and The House of Secrets
Justice League Dark
Ella Bella Bingo
Ne kërkim të Nemos
Descendants
Bota e lodrave 2
Hum Tum
Ice Age: Dawn of the Dinosaurs
The One and Only Ivan