Video Sources 1727 Views

  • Shiko ne Albvidfcom
Wolf Warrior

Wolf Warrior

Apr. 02, 2015China90 Min.N/A
Your rating: 0
8.3 3 votes

Synopsis

Një snajperist i forcave speciale me një shenjëtër të jashtëzakonshme, pasi vret vëllanë e një bosi të drogës dhe bashkohet me Luftëtarët Ujk, duhet të përballet me disa mercenarë të cilët i dërgon bosi i drogës për të marrë hakun e vëllait.

Wolf Warrior
Wolf Warrior
Wolf Warrior
Wolf Warrior
Wolf Warrior
Wolf Warrior
Original title Lobo Guerreiro
IMDb Rating 5.4 1,446 votes
TMDb Rating 6.1 20 votes

Director

Wu Jing
Director

Cast

Wu Jing isSgt. Leng Feng
Sgt. Leng Feng
Nan Yu isLong Xiaoyun
Long Xiaoyun
Ni Da-Hong isMin Deng
Min Deng
Shi Zhao-Qi isBrigadier Gen. Shi Qingsong
Brigadier Gen. Shi Qingsong
Kevin Lee isCrazy Bull
Crazy Bull

Similar titles

Shaitan
Tears of the Sun
Green Lantern
Jupiter Ascending
Run
I Am Number Four
Face/Off
Detective Dee and the Mystery of the Phantom Flame
Pitbull. Ostatni pies
The A-Team
Helios
Captain America: The First Avenger