Video Sources 289 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Wonder Park

Wonder Park

Mar. 14, 2019Spain86 Min.PG
Your rating: 0
10 1 vote

Synopsis

Xhuni është një vajzë e vogël, por me shumë fantazi. Bashkë me të ëmën, ajo ndërton një park lojërash imagjinar, bashkë me personazhet e tij. Por, ç’mund të ndodhë, nëse kjo fantazi, papritur, bëhet realitet?

Wonder Park
Wonder Park
Wonder Park
Wonder Park
Wonder Park
Wonder Park
Original title Wonder Park
IMDb Rating 5.8 4,850 votes
TMDb Rating 6.2 156 votes

Director

Dylan Brown
Director

Cast

Jennifer Garner isJune's Mom
June's Mom
Sofia Mali isYoung June
Young June
Ken Jeong isCooper
Cooper
Mila Kunis isGreta the Warthog
Greta the Warthog
John Oliver isSteve the Porcupine
Steve the Porcupine
Norbert Leo Butz isPeanut the Monkey
Peanut the Monkey
Kath Soucie isBus Counselor Shannon
Bus Counselor Shannon

Similar titles

Love at Second Sight aka Mon inconnue
Universal Soldier: Regeneration
I Lost My Body
I Am Patrick: The Patron Saint of Ireland
Frankenweenie
Swimming for Gold
Tom and Jerry: Spy Quest
Freaky Friday
The Road to El Dorado
13 Assassins
Batman and Harley Quinn
Barbi dhe kështjella prej diamanti