Video Sources 33 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovidmoly.net
Words on Bathroom Walls

Words on Bathroom Walls

If you can't trust your mind, trust your heart.Aug. 21, 2020USA111 Min.PG-13
Your rating: 0
7 1 vote
what going on?

Synopsis

I diagnostikuar me skizofreni në gjysmën e vitit shkollor, një djalosh i zgjuar përpiqet që të fshehë sëmundjen dhe botën e tij të hijeve nga të tjerët, ndërkohë që bie në dashuri me një vajzë të veçantë, e cila e frymëzon që sëmundja e tij të mos bëhet përkufizuese e rrjedhës së jetës.

 

Words on Bathroom Walls
Words on Bathroom Walls
Words on Bathroom Walls
Words on Bathroom Walls
Words on Bathroom Walls
Words on Bathroom Walls
Words on Bathroom Walls
Words on Bathroom Walls
Words on Bathroom Walls
Words on Bathroom Walls
Original title Words on Bathroom Walls
IMDb Rating 6.8 915 votes
TMDb Rating 5.5 15 votes

Similar titles

Double Lover
Black Angel
Parmanu: The Story of Pokhran
We Own the Night
Holiday
Sadece Sen aka Only You
Harmony
Psycho
Little Women
Lakshmi
Sabotage
All About Nina