Video Sources 760 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Would You Rather

Would You Rather

Tell yourself it's just a game.Oct. 14, 2012USA93 Min.NOT RATED
Your rating: 0
10 1 vote

Synopsis

Pas vdekjes së prindërve të saj, Irisa lufton për të nxjerre bukën e gojës ndërsa kujdeset për vëllain e saj të sëmurë. Sheperd Lambrik, një aristokrat në dukje filantrop, shpreh një interes për t’i ndihmuar. Kur ai e fton atë në një mbrëmje ekskluzive, ajo pranon. Gjithashtu në mbrëmje marrin pjesë edhe shtatë individë të tjerë të dëshpëruar. Ata shumë shpejt e gjejnë veten të ngecur në vilën e Lambrikut dhe detyrohen të luajnë një lojë sadiste të quajtur “A Do Të Preferoje”, ku fituesi do të përfitojë shuma të paimagjinueshme parash. Ndërsa loja përparon, dilemat me të cilat përballet Irisa dhe të tjerët bëhen jashtëzakonisht vdekjeprurëse.

Would You Rather
Would You Rather
Original title Would You Rather
IMDb Rating 5.8 24,913 votes
TMDb Rating 5.7

Similar titles

Spotlight
WΔZ
Snowden
Halloween Party
Hitman
S.W.A.T. Under Siege
Besetment
Deadly Pickup
Allied
Sara’s Notebook
The Last House on the Left
Lost Solace 2018