Video Sources 74 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovidmoly.net
Wrongfully Accused

Wrongfully Accused

It's not just a movie. It's every movie.Jul. 23, 1998USA87 Min.PG-13
Your rating: 0
9 1 vote

Synopsis

Rajan Herrison është akuzuar për vrasje dhe duhet të vërtetojë që është i pafajshëm duke gjetur burrin misterioz me një sy, një krahë dhe një këmbë pasi Rajani arratiset nga një aksident autobusi gjatë rrugës për në burg.

 

Wrongfully Accused
Original title Wrongfully Accused
IMDb Rating 6.1 24,758 votes
TMDb Rating 5.9 257 votes

Director

Pat Proft
Director

Cast

Leslie Nielsen isRyan Harrison
Ryan Harrison
Richard Crenna isLieutenant Fergus Falls
Lieutenant Fergus Falls
Kelly LeBrock isLauren Goodhue
Lauren Goodhue
Michael York isHibbing Goodhue
Hibbing Goodhue
Sandra Bernhard isDoctor Fridley
Doctor Fridley
Aaron Pearl isSean Laughrea
Sean Laughrea
Leslie Jones isSergeant Tina Bagley
Sergeant Tina Bagley
Ben Ratner isSergeant Orono
Sergeant Orono
Gerard Plunkett isSir Robert McKintyre
Sir Robert McKintyre

Similar titles

From Paris with Love
Nënta (9)
Jexi
The Hit List
Chok-Dee
Flypaper
The Guardian
Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides
Olympus Has Fallen
Mission Kashmir
Alien
Objektivi Hena (Dublim shqip)