Video Sources 94 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Immortal Combat the Code a.k.a Wu Xia 2 the Code

Immortal Combat the Code a.k.a Wu Xia 2 the Code

Oct. 10, 2019USA79 Min.PG
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Në të ardhmen tonë, një frymëmarrje e thjeshtë mund të ndajë jetën nga vdekja. Ndërsa ne kërkojmë për një zgjidhje, ndotja ka gllabëruar botën. Nëse nuk gjejmë shpejt një përgjigje, të gjitha gjallesat do të zhduken. Ne jemi 5 Elementët, dhe po përpiqemi të mbrojmë njerëzimin…. Vite më parë, shumë luftëtarë erdhën tek ne për të kërkuar ndryshimin, dhe iu bashkuan jetës tonë. Pas kësaj, u zbulua një Kod që mund të shpëtonte botën dhe u injektua tek njëri prej nesh. Madje humbëm edhe një anëtar të klanit. Tani duhet të luftojmë për jetët tona, që të sjellim kodin – tek bota…. Ose të vdesim duke u përpjekur. Me Korporatën Mjekësore të Kërkimeve dhe bandën e 4-11-ave që na ndjekin… Ne duhet ta mbrojmë Kodin… ME ÇDO KUSHT.

 

Immortal Combat the Code a.k.a Wu Xia 2 the Code
Immortal Combat the Code a.k.a Wu Xia 2 the Code
Immortal Combat the Code a.k.a Wu Xia 2 the Code
Original title Wu Xia 2 the Code
IMDb Rating 5.4 84 votes
TMDb Rating 4 1 votes

Similar titles

Cyborgs
Transcendence
Running Man
Maria
Miss Bala
The Prince
The Cowboy Way
Triad Wars
Dead Earth
Boost
Killerman
G.I. Joe: The Rise of Cobra