Video Sources 2506 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
X: Night of Vengeance

X: Night of Vengeance

A jaded call-girl. A fledgling hooker. The night from hell.Dec. 31, 2010Australia90 Min.
Your rating: 0
10 3 votes

Synopsis

X, është vetëm për të rriturit, një thriller për dashurinë, fatin dhe arratisjen nga profesioni i vjetër i përjetuar nga dy gra, një natë që do të ndryshojë jetën e tyre përgjithmonë. Fati i bën që ato të dyja të takohen në një punë që shkon tmerrësisht keq dhe futen në një situatë të pakontrollueshme.

X: Night of Vengeance
X: Night of Vengeance
X: Night of Vengeance
X: Night of Vengeance
X: Night of Vengeance
X: Night of Vengeance
Original title X
IMDb Rating 5.6 6,253 votes
TMDb Rating 5.6

Similar titles

Kill Speed
Ajami
100 Streets
Black Mass
Hereafter
War Dogs
The Sisters Brothers
Notting Hill
The Mortal Instruments: City of Bones
Creed
We Are Your Friends
Akaash Vani