Video Sources 29 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Xico’s Journey

Xico’s Journey

Nov. 12, 2020Mexico85 Min.TV-Y7
Your rating: 0
6 1 vote

Synopsis

Një vajzë, qeni i saj dhe shoku i saj i ngushtë nisen në një rrugëtim të vështirë për të shpëtuar malin e shenjtë nga shkatërrimi. Qeni i saj me sa duket nuk është aspak një qen i zakonshëm.

 

Xico’s Journey
Xico’s Journey
Xico’s Journey
Original title El camino de Xico
IMDb Rating 5.0 164 votes
TMDb Rating 6.9 45 votes

Similar titles

Alvin dhe Ketrushat takojnë njeriun ujk
Finding ‘Ohana
Gnome Alone
Bigfoot Family
Ela e magjepsur
Home Alone 4 Taking Back The House
Debunkers, Inc.
Barbi Gishtëza
A Dog’s Purpose
Never Heard
Diary of a Wimpy Kid
Flora & Ulysses