Video Sources 99 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Yaara

Yaara

Jul. 30, 2020India130 Min.PG
Your rating: 0
7 1 vote
what going on?

Synopsis

Historia e “Bandës Chaukdi” dhe dy burrave që ndihmuan në ndërtimin e kësaj bande. Kjo bandë prej katër personash është kapur nga policia dhe po vuan dënimin në burg. Sidoqoftë, të dy burrat që dikur sundonin kontrabandën e drogës, dhunën me armë dhe plaçkitjen po luftojnë në mënyra të ndryshme për t’i shpëtuar të kaluarës së tyre dhe për të filluar një jetë të re pas lëshimit të tyre.

Yaara
Original title यारा
IMDb Rating 6.2 1,864 votes
TMDb Rating 7 3 votes

Director

Cast

Similar titles

Love Aaj Kal
Come Away
Judwaa 2
Yakuza: Like a Dragon
The Goldfinch
Marriage Story
Zatoichi: The Last
Gentleman
Kalifornia
The Scorpion King: Book of Souls
You Were Never Really Here
Cep Herkulu: Naim Suleymanoglu a.k.a The Pocket Hercules Naim