Video Sources 302 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
Yeh Saali Aashiqui

Yeh Saali Aashiqui

Nov. 29, 2019India130 Min.PG
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Kur Sahili takoi Mitteen në shkollën e menaxhimit të hoteleve, ishte për të dy dashuri me shikim të parë. Dashuria e tyre ishte gjithçka: perfekte dhe pa asnjë difekt. Por një ngjarje e papritur në shkollë e kthen ëndrrën e tyre të bërë realitet në makth dhe i bën të kuptojnë sa e rëndësishme është ta njohësh mirë partnerin para se të fillosh një lidhje romantike.

Yeh Saali Aashiqui
Yeh Saali Aashiqui
Original title Yeh Saali Aashiqui
IMDb Rating 8.0 1,346 votes
TMDb Rating 9.8 3 votes

Director

Cast

Similar titles

The Words
Traffik
Besetment
Sarkar 3
An Acceptable Loss
Cloverfield
The Blue Room
Deadline
Saala Khadoos
A Perfect Getaway
Insidious: The Last Key
Mad Max: Fury Road