Video Sources 37 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Yes Day

Yes Day

For 24 hours, kids make the rules.Mar. 12, 2021USA86 Min.PG
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Dy prindër, që zakonisht thonë “jo”, vendosin t’u thonë “po”, kërkesave më të çmendura të fëmijëve të tyre, por me disa rregulla themelore, në një ditë të mbushur plot argëtim dhe aventura.

Yes Day
Yes Day
Yes Day
Yes Day
Yes Day
Original title Yes Day
IMDb Rating 5.8 3,680 votes
TMDb Rating 7.2 187 votes

Director

Cast

Jennifer Garner isAllison Torres
Allison Torres
Edgar Ramírez isCarlos Torres
Carlos Torres
Jenna Ortega isKatie Torres
Katie Torres
Julian Lerner isNando Torres
Nando Torres
Everly Carganilla isEllie Torres
Ellie Torres
H.E.R. isH.E.R.
H.E.R.
Nat Faxon isMr. Deacon
Mr. Deacon
Molly Sims isHiring Executive
Hiring Executive
Fortune Feimster isJean the Paramedic
Jean the Paramedic
Arturo Castro isOfficer Jones
Officer Jones

Similar titles

The Death of Stalin
The Hangover Part II
Let the Sunshine In
Red Letter Day
Jack and Jill
La La Land
Horrible Bosses 2
Love Object
Classmates Minus
Taxi 3
Age of Summer
Badmaash Company