Video Sources 76 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikovidmoly.net
Yes, God, Yes

Yes, God, Yes

Being bad has never felt so good.Mar. 08, 2019USA78 Min.R
Your rating: 0
10 1 vote

Synopsis

Një vajzë e re udhëton midis ndryshimeve të adoleshencës dhe rregullave të ashpra të shkollës katolike, duke u përpjekur të njoh më shume veten dhe dëshirat e saj.

Yes, God, Yes
Yes, God, Yes
Yes, God, Yes
Original title Yes, God, Yes
IMDb Rating 5.8 877 votes
TMDb Rating 6.8 20 votes

Similar titles

40 Days and 40 Nights
August: Osage County
Chalet Girl
Lost in London
Hannah Montana: The Movie
Half Brothers
Thor: Ragnarok
A Wizard’s Tale
Paddington 2
The Rookies
Trinity is Still My Name
Maçoku me çizme