Video Sources 591 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shikoevoload.io
Yogi Bear

Yogi Bear

Life's a Pic-A-NicDec. 11, 2010USA80 Min.PG
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Një regjisor dokumentar udhëton në Jellystone Park për të xhiruar një projekt dhe më shpejt kalon shtigjet me Yogi Bear, ndihmës Boo-Boo e tij, dhe Ranger Smith.

Yogi Bear
Yogi Bear
Yogi Bear
Yogi Bear
Yogi Bear
Yogi Bear
Yogi Bear
Yogi Bear
Yogi Bear
Original title Yogi Bear
IMDb Rating 4.6 17,571 votes
TMDb Rating 5.2 231 votes

Director

Eric Brevig
Director

Cast

Dan Aykroyd isYogi Bear (voice)
Yogi Bear (voice)
Justin Timberlake isBoo-Boo Bear (voice)
Boo-Boo Bear (voice)
Tom Cavanagh isRanger Smith
Ranger Smith
Christine Taylor isCindy Bear (voice)
Cindy Bear (voice)
T.J. Miller isRanger Jones
Ranger Jones
Nate Corddry isChief of Staff
Chief of Staff
Andrew Daly isMayor Brown
Mayor Brown
David Stott isMayor's Tailor
Mayor's Tailor
Greg Johnson isDirty Shopper
Dirty Shopper

Similar titles

Arizona Dream
The Heir Apparent: Largo Winch
Remember Me
The Matador
Psychokinesis
Dog Days
Skubi Du dhe robotët
Harpoon
National Treasure
Maze Runner: The Death Cure
St. Vincent
Superhero Movie