Video Sources 281 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
You Might Be the Killer

You Might Be the Killer

It's summer camp. What did you expect?Sep. 21, 2018USA92 Min.TV-MA
Your rating: 0
8 1 vote

Synopsis

Një punonjës kampi veror që vuan nga humbja e kujtesës papritmas e gjen veten të rrethuar nga trupa të vrarë dhe i kërkon ndihmë shoqes së tij që ka interes për filmat e frikshem.

You Might Be the Killer
You Might Be the Killer
Original title You Might Be the Killer
IMDb Rating 6.0 2,577 votes
TMDb Rating 6.2 36 votes

Similar titles

Little Spirou aka Le petit Spirou
In the Shadow of the Moon
Krystal
Witless Protection
The Pacifier
The Silent War
The Cable Guy
The Raven
Skubi Du-Muzika e Vampirit
Banana Joe
Horrible Bosses
Night Train to Lisbon