Video Sources 789 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Shiko ne Albvidfcom
  • Shiko ne Albvidfcom
You’re Not You

You’re Not You

Life is measured in moments that leave you breathless.Oct. 10, 2014USA104 Min.R
Your rating: 0
6 1 vote

Synopsis

Një dramë e përqendruar në një pianiste klasike, e cila është diagnostikuar me sëmundjen e sklerozës amiotrofike laterale (SAL) dhe një studenteje të gjallërishme kolegji, e cila bëhet kujdestarja e saj.

You’re Not You
You’re Not You
Original title You're Not You
IMDb Rating 7.4 16,738 votes
TMDb Rating 7.3 133 votes

Similar titles

Victoria & Abdul
R2B: Return to Base
Detroit
Philomena
Oliver Twist
Everything Beautiful Is Far Away
50/50
The Proposal
Mary Kom
El Angel
Berlin, Berlin
Bonnie & Bonnie