Video Sources 125 Views

  • Shikoevoload.io
Yummy

Yummy

Facelifts, boob jobs and zombiesDec. 18, 2019Belgium96 Min.PG
Your rating: 0
7 1 vote

Synopsis

Një çift i ri shkon në një spital për të bërë një operacion plastik. Vajza do një zvogëlim gjoksi, mamaja e saj vjen të bëj një tërheqje fytyre. Duke u endur në një repart të braktisur, i dashuri sheh një grua të mbërthyer dhe të lidhur në një tavolinë operacioni; ajo është rezultat i një trajtimi eksperimental kundër plakjes. Ai e çliron atë, por nuk e kupton që me këtë do shkaktoj shpërthimin e një virusi që do të ndryshojë mjekët, pacientët dhe vjehrrën e tij në zombi të etur për gjak.

Yummy
Original title Yummy
IMDb Rating 6.2 368 votes
TMDb Rating 5.6 7 votes

Similar titles

The Midnight Man
Hitman: Agent 47
Dragon Ball Z: Broly – Second Coming
Blood and Bone
Young Adult
Raabta
Housefull 4
Triggered
Forrest Gump
Rock Dog
The Last Five Years
BlacKkKlansman