Aaron Eckhart

No Reservations
6.3
HD

No Reservations

Jun. 15, 2007

No Reservations

Një shefe kuzhine e fiksuar me perfeksionin mundohet të rrisë vajzën e motrës, që ka ndërruar jetë, teksa një shef tjetër kërcënon t’i ...
London Has Fallen
5.9
HD

London Has Fallen

Mar. 02, 2016

London Has Fallen

Në Londër për funeralin e Kryeministrit, Mike Banning zbulon një komplot për të vrarë të gjithë udhëheqësit e botës që marrin pjesë ne të.
Midway
6.9
HD

Midway

Nov. 06, 2019

Midway

Historia e betejës së Midway, e treguar nga marinarët dhe ushtarët që e luftuan…
The Dark Knight
9.0
HD

The Dark Knight

Jul. 16, 2008

The Dark Knight

Kur Batman, Gordon dhe Harvi Dent lëshuan një sulm në badën e të këqinjve, ata lanë kllounin jashtë kutisë, Xhokerin, i prirur për të kthyer ...
Line of Duty
5.0
HD

Line of Duty

Nov. 15, 2019

Line of Duty

Një polic me reputacion të keq bashkëpunon me një gazetare të një faqeje në internet për të shpëtuar vajzën e rrëmbyer të shefit të policisë.
The Missing
6.5
HD

The Missing

Nov. 26, 2003

The Missing

Në vitin 1885 në Nju Meksiko, një doktorreshë rilidhet dhe formon një aleancë me babanë e saj të larguar prej shumë kohësh, kur disa indianë ...
Incarnate
5.2
HD

Incarnate

Dec. 01, 2016

Incarnate

Një shkencëtar me aftësi për të hyrë në mendjet e të pushtuarve duhet të shpëtojë një djalosh, nga kontrolli i një demoni me fuqi të pa para më ...
Paycheck
6.3
HD

Paycheck

Dec. 25, 2003

Paycheck

Ajo që dukej si një ide e lehtë për një inxhinier për të fituar miliona dollarë, bën që ai të arratiset dhe të mundohet të kuptojë përse është ...
Love Happens
5.6
HD

Love Happens

Sep. 18, 2009

Love Happens

Një e ve libri i të cilës është gati për të dështuar e kthen atë në një bestseller, bie në dashuri me luleshitësin e hotelit ku është duke dhënë ...
The Core
5.5
HD

The Core

Mar. 28, 2003

The Core

E vetmja mënyrë për të shpëtuar Tokën nga katastrofa është të shkojnë poshtë në bërthamë dhe ta bëjnë atë që të rrotullohet përsëri.
Bleed for This
6.8
HD

Bleed for This

Nov. 04, 2016

Bleed for This

Historia frymëzuese e kampionit botëror të boksit, Vini Pacienca, i cili pas një aksidenti rrugor për pak fatal që mund ta linte të paralizuar, ...
Thank You for Smoking
7.6
HD

Thank You for Smoking

Sep. 05, 2005

Thank You for Smoking

Komedi satirike që ndjek makinacionet e zëdhënësit kryesor të shefit të madhë të duhanit, Nick Naylor, që rrotullohet në emër të cigareve, ndërsa ...
Sully
7.5
HD

Sully

Sep. 07, 2016

Sully

Historia e Çesli Salinberger, i cili u bë hero pas zbritjes së lehtë të avionit të tij në ujërat e lumit Hadson, duke shpëtuar të gjithë ...
Battle: Los Angeles
5.8
HD

Battle: Los Angeles

Mar. 08, 2011

Battle: Los Angeles

Një skuadër e marinsave së SHBA-ve mbetet shpresa e vetme kundër pushtimit global nga alienët.
Olympus Has Fallen
6.5
HD

Olympus Has Fallen

Mar. 20, 2013

Olympus Has Fallen

Nje grup i vogel ekstremistesh, te armatosur deri ne dhemb. Te stervitur rreptesisht, vendosin nje prite ne mes te dites ne shtepine e bardhe dhe ...
The Rum Diary
6.2
HD

The Rum Diary

Oct. 13, 2011

The Rum Diary

Gazetari amerikan Paul Kemp merr një punë të pavarur në Porto Riko për një gazetë lokale gjatë viteve 1960 dhe lufton për të gjetur një ekuilibër ...