Aaron McCusker

Bohemian Rhapsody
8.3
HD

Bohemian Rhapsody

Oct. 24, 2018

Bohemian Rhapsody

Historia e grupit legjendar rrok Queen dhe këngëtarit Fredi Merkuri, historia që çoi në performancën e tyre të famshme në Live Aid (1985).
Final Score
5.5
Full HD

Final Score

Sep. 07, 2018

Final Score

Pasi një terrorist i tmerrshem merr peng mbesën e tij në një ndeshje futbolli, një ish-ushtar me aftësi të jashtëzakonshme nis një luftë ...