Abbie Cornish

Limitless
7.4
HD

Limitless

Mar. 08, 2011

Limitless

Një shkrimtar, zbulon një droge top-sekrete, e cila i dhuron atij aftësi super njerëzore…  Ilaçi  përmban disa sekrete te rrezikshme…
Bright Star
6.9
HD

Bright Star

Nov. 05, 2009

Bright Star

Romanca tre vjeçare mes poetit të shekullit të 19-të Xhon Kits dhe Fani Brounit afër fundit të jetës së tij.
Where Hands Touch
5.7
HD

Where Hands Touch

Sep. 14, 2018

Where Hands Touch

Në vitin 1944, një vajzë 15 vjeçare, bijë e një mamaje gjermane të bardhë dhe një babai afrikan të zi, takon një anëtar të rinisë hitleriane. ...
RoboCop
6.2
HD

RoboCop

Jan. 30, 2014

RoboCop

Në Detroitin e vitit 2028, kur Aleks Mërfi – një bashkëshort i dashur, baba dhe polic i mirë – plagoset rëndë në krye të detyrës, ...
Elizabeth: The Golden Age
6.9
HD

Elizabeth: The Golden Age

Mbretëresha Elizabeth vazhdon me kriza të shumta në fund të mbretërimit të saj, duke përfshirë intrigat e gjykatës, një komplot për vrasje, ...
Sucker Punch
6.1
HD

Sucker Punch

Mar. 24, 2011

Sucker Punch

Një vajzë e re është burgosur nga njerku i saj abuziv. Duke trajtuar një realitet alternativ si një strategji ajo krijon një plan që do e ...
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
8.5
HD

Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

Një nënë sfidon personalisht autoritetet vendore të zgjidhin çështjen e vrasjes së vajzës së saj kur ata nuk arrijnë ta kapin fajtorin.
Geostorm
5.8
HD

Geostorm

Oct. 13, 2017

Geostorm

Pasi një seri e paparë fatkeqësish natyrore kërcënoi planetin, liderët e botës u bashkuan për të krijuar një rrjet të ndërlikuar satelitësh për ...
Candy
7.3
HD

Candy

Feb. 15, 2006

Candy

Një poete bie në dashuri me një student arti i cili anon më shumë nga stili i jetës bohemian dhe varësia e tij nga kokaina.
Seven Psychopaths
7.2
HD

Seven Psychopaths

Sep. 07, 2012

Seven Psychopaths

Marti, një shkrimtar që përpiqet të nxjerrë bukën e gojës, ëndërron që një ditë të mbarojë skenarin që po shkruan. E vetmja gjë që i nevojitet ...
Stop-Loss
6.5
HD

Stop-Loss

Mar. 28, 2008

Stop-Loss

Një ushtar veteran kthehet nga turneu i tij i detyrës të kryer në Irak, dhe mundohet qe te filloje nje jete te re por, urdhërohet në mënyrë ...
6 Days
6.6
HD

6 Days

Aug. 03, 2017

6 Days

Kur ambasada iraniane në Londër sulmohet nga njerëz të armatosur, i takon një grupi ushtarësh shumë të trajnuar të përgatiten për një bastisje si ...