Abhishek Bachchan

Ludo
7.6
HD

Ludo

Nov. 12, 2020

Ludo

Nga një video seksi e publikuar në internet e deri tek një valixhe e humbur me para, katër histori shumë të ndryshme ndërthuren nëpërmjet tekave ...
Dhoom 3
5.5
HD

Dhoom 3

Dec. 18, 2013

Dhoom 3

Për të marrë hak për vdekjen e babait të tij, një artist cirku i trajnuar në magji dhe akrobaci kthehet në hajdut për të rrëzuar poshtë një bankë ...
Om Shanti Om 2007
6.7

Om Shanti Om 2007

Nov. 07, 2007

Om Shanti Om 2007

In this modern remake of Karz, Om – an aspiring actor from the 1970s – is murdered, but is immediately reincarnated into the present ...
Dostana
6.5
HD

Dostana

Nov. 12, 2008

Dostana

Kunal dhe Sameer, dy djem tamam por që pretendojnë të jenë një çift homoseksualësh për të siguruar një apartament të bukur ne Miami, por të dy ...
Manmarziyaan
7.0
HD

Manmarziyaan

Sep. 14, 2018

Manmarziyaan

Një vajzë e gjallë e gjen veten të kapur në një trekëndësh të ndërlikuar dashurie, të ngarkuar me presione shoqërore dhe familjare.
Sarkar
7.7
HD

Sarkar

Jul. 01, 2005

Sarkar

Autoriteti i një njeriu, i cili drejton një qeveri paralele në Mumbai, është sfiduar. Djali i tij ngrihet për t’u përballur me armiqtë e tij.
Guru
7.8
HD

Guru

Jan. 12, 2007

Guru

Gurukant Desai, djali i një mësuesi fshati heq dorë nga shkolla dhe shkon për të punuar jashtë shtetit, pas disa viteve punë kthehet në Indi, dhe ...
Sarkar Raj
6.8
HD

Sarkar Raj

Jun. 06, 2008

Sarkar Raj

Kur Anita Rajan, CEO i termocentralit Sheppard, një kompani ndërkombëtare, sjell një propozim të termocentralit të ngritur në zonat rurale ...
Housefull 3
5.2
HD

Housefull 3

Jun. 03, 2016

Housefull 3

Nje baba nuk do qe tre vajzat e tij te martohen dhe eshte ne doren e tre djemve qe ta bindin se ata pershtaten me vajzat e tij.
Main Prem Ki Diwani Hoon
4.0
HD

Main Prem Ki Diwani Hoon

Jun. 26, 2003

Main Prem Ki Diwani Hoon

Familja kapoor jane indian shume te pasur qe jetojne ne indi dhe duan qe vajza e tyre e madhe Sanjana te martohet me nje biznesmen ...
Happy New Year
5.2
HD

Happy New Year

Oct. 23, 2014

Happy New Year

Nje skuader deshtakesh fitojne zemrat e miliona njerezve gjate rruges se tyre per vjedhjen me te madhe te diamanteve te kryer nga Skuadra India.
Game
5.1

Game

Apr. 01, 2011

Game

Nje person i pasur fton 4 njerez ne ishullin e tij privat per te fajesuar tre perj tyre per vdekjen e papritur te vajzes se tij.Mengjesin ...
Hum Tum
7.1
HD

Hum Tum

May. 28, 2004

Hum Tum

Rhea dhe Karan takohen ne nje udhetim per ne new york ku te dy shkojne per studime.Ato vazhdonin te takoheshin nder vite duke perfshire dhe ne ...
Dhoom 2
6.4
HD

Dhoom 2

Nov. 24, 2006

Dhoom 2

Oficeri Ajay Dixit dhe shoku i tij Ali bien ne gjurmet e nje krimineli nderkometar i njohur si Mr.A . A do te jene ato te afte ta kapin Mr.A ?