Adam David Thompson

Martha Marcy May Marlene
6.9
HD

Martha Marcy May Marlene

Oct. 21, 2011

Martha Marcy May Marlene

E ndjekur nga kujtimet e dhimbshme dhe paranojat në rritje, një grua e dëmtuar lufton të ri-asimilohet me familjen e saj pasi iku nga një kult abuziv.
Here Alone
5.6
HD

Here Alone

Apr. 15, 2016

Here Alone

En, pas humbjes së të shoqit e të së bijës, mundohet të mbijetojë ndaj një epidemie që ka vrarë shumë njerëz dhe që e kanë detyruar që të ...
Rosy
5.1
HD

Rosy

Jul. 17, 2018

Rosy

Një djalë i ri dhe i çuditshëm rrëmben një vajzë që aspiron të bëhet aktore, me shpresën se duke e njohur ajo do të bjerë në dashuri me të. Një ...
+1
5.5
HD

+1

Sep. 20, 2013

+1

Tre shokë Kolegji organizojne festen më të madhë të vitit por një fenomen misterioz e prish naten dhe sfidon miqesitë e tyre .
Diverge
4.7
HD

Diverge

Jun. 09, 2016

Diverge

I mbijetuari i një virusi vdekjeprurës ka shansin per të rifituar jetën e tij nëse ndalon njeriun përgjegjës për sëmundjen.