Adam DeVine

Jexi
6.5
HD

Jexi

Oct. 10, 2019

Jexi

Fil është një djalë i ri, i lidhur së tepërmi me telefonin e tij. Pasi detyrohet të blejë një të ri, njeh edhe Xheksën, inteligjencën artificiale ...
The Intern
7.1
HD

The Intern

Sep. 24, 2015

The Intern

70 vjeçari, Ben Uitaker, zbulon se dalja në pension nuk është ashtu siç e përshkruajnë. Ai bëhet praktikant i moshuar në një kompani blerjesh ...
Isn’t It Romantic
5.9
Full HD

Isn’t It Romantic

Feb. 13, 2019

Isn’t It Romantic

Një vajzë e re e zhgënjyer nga dashuria, në mënyrë të mistershme e gjen veten të ngecur në një komedi romantike.  
When We First Met
HD

When We First Met

Feb. 09, 2018

When We First Met

Noa kalon një natë të parë të përkryer me Ejvërin, vajzën e ëndrrave të tij, por ajo nuk e sheh në të njëjtën mënyrë. Ai kalon tre vjet duke ...
Game Over, Man!
HD

Game Over, Man!

Mar. 23, 2018

Game Over, Man!

Tre shokë janë në një mision për të siguruar një financues për videolojën e tyre, por u duhet ta shpëtojnë atë kur ai merret peng nga terroristët.
The Final Girls
6.6
HD

The Final Girls

Oct. 09, 2015

The Final Girls

Një vajzë e re që po vajton humbjen e mamasë së saj, një aktore e famshme filmash horror të viteve 80, e gjen veten të përfshirë në filmin më të ...
Pitch Perfect
7.2
HD

Pitch Perfect

Sep. 28, 2012

Pitch Perfect

Bela Barden është një grup, që përbëhet nga vajza të reja që këndojnë këngë pop dhe bazohen te pamja e tyre perfekte. Pas një dështimi ...
Pitch Perfect 2
6.5
HD

Pitch Perfect 2

May. 07, 2015

Pitch Perfect 2

Pas një paraqitje turpëruese grupi Barden Bellas futet në një kompeticion ndërkombëtar të cilin nuk e ka fituar asnjëherë ndonjë ekip amerikan, ...