Adam Sandler

Hubie Halloween
5.3
HD

Hubie Halloween

Oct. 07, 2020

Hubie Halloween

Pavarësisht përkushtimit ndaj vendlindjes së tij Salemit (dhe festimeve të Hallouinit), Hubi Dubua është pre e ngacmimeve për fëmijët dhe të ...
Grown Ups
5.9
HD

Grown Ups

Jun. 24, 2010

Grown Ups

Pasi trajneri i tyre vdes, disa shokë të ngushtë bashkohen për të kaluar një fundjavë bashkë dhe … për të kujtuar fëmijërine e tyre.
Uncut Gems
8.1
HD

Uncut Gems

Dec. 13, 2019

Uncut Gems

Një argjendar në Nju Jork është gjithmonë në kërkim të rezultatit tjetër të madh, bën një seri bastesh të niveleve të larta që mund të çojnë në ...
Men, Women & Children
6.7
HD

Men, Women & Children

Oct. 17, 2014

Men, Women & Children

Një grup i të rinjve të shkollave të mesme bashke me prindërit e tyre bëjnë të pamundurën për të lundruar në shumë mënyra ku gjdo marrëdhënie ...
Top Five
HD

Top Five

Dec. 12, 2014

Top Five

Një komedian përpiqet ta bëhet si një aktor serioz kur e fejuara i tij yll i televizionit flet për transmetimin e dasmës së tyre në shfaqjen e ...
The Do-Over
5.7
HD

The Do-Over

May. 27, 2016

The Do-Over

Dy djem vendosin të realizojnë vdekjen e tyre dhe të nisin nga fillimi me identitete të reja. Por mesa duket njerëzit që shtiren janë në telashe ...
Murder Mystery
6.0
HD

Murder Mystery

Jun. 14, 2019

Murder Mystery

Një polic nga Nju Jorku dhe e shoqja e tij shkojnë me pushime në Europë për të rindezur shkëndijën e martesës së tyre. Një takim rastësor i ...
You Don’t Mess with the Zohan
5.5
HD

You Don’t Mess with the Zohan

“MOS U KRUAJ ME ZOHANIN” një ushtar i forcave të posaçme ushtarake vije në ndjekje të një terroristi pakistanezi Fantom, në proces të ...
Just Go with It
6.4
HD

Just Go with It

Feb. 10, 2011

Just Go with It

Në një udhëtim ne fundjavë në Hawaii, një kirurg plastik bind asistenten e tij të shtiret si gruaja e tij e ndarë, në mënyrë që të mbulojë një ...
The Animal
4.8
HD

The Animal

Jun. 01, 2001

The Animal

Pasi ka bërë transplant organesh nga kafshë të ndryshme, një burrë e gjen veten duke ndjekur instinktet e kafshëve.
50 First Dates
6.8
HD

50 First Dates

Feb. 13, 2004

50 First Dates

Henri Roth është një burrë që ka frikë të angazhohet në një lidhje derisa ai takon të bukuren Lusi. Ata takohen dhe Henri më në fund mendon se ka ...
The Waterboy
6.1
HD

The Waterboy

Nov. 06, 1998

The Waterboy

Mbajtësi i ujit për një skuadër futbolli amerikane zbulon se ka një aftësi unike për ndalimin e kundërshtarit dhe bëhet pjesë e skuadrës…
Billy Madison
6.4
HD

Billy Madison

Feb. 10, 1995

Billy Madison

Për të trashëguar hotelerinë gjigande të babait të tij, një burrë dembel dhe i papjekur mendërisht duhet të përsërise klasat nga e para në të ...
Hotel Transilvania 2 me titra
6.7
HD

Hotel Transilvania 2 me titra

Kur Vampiri Vlad i stilit shumë shumë shumë të vjetër mbërrin në hotel për një mbledhje familjare të rëndësishme, Hotel Transylvania ndodhet në ...
Hotel Transilvania 1
7.1
HD

Hotel Transilvania 1

Sep. 20, 2012

Hotel Transilvania 1

Hotel Transylvania: Pas vdekjes së gruas së tij Martha, Konti Drakula harton dhe ndërton një hotel me pesë yje për të rritur vajzën e tij Mavis ...
The Week Of
HD

The Week Of

Apr. 27, 2018

The Week Of

Dy baballarë me personalitete të kundërta bashkohen për të festuar martesën e fëmijëve të tyre. Ata janë të detyruar të kalojnë së bashku javën ...
Jack and Jill
3.4
HD

Jack and Jill

Nov. 11, 2011

Jack and Jill

Xhek Seidëlstin, një drejtor i suksesshëm reklamash në Los Anxhelos i martuar me një grua të bukur (Katie Holmes) dhe dy fëmijë, ka tmerr nga një ...
Funny People
6.3
HD

Funny People

Jul. 31, 2009

Funny People

George është një komedian shumë i suksesshëm i cili mëson se ka një çrregullim në qarkullimin e gjakut dhe i është dhënë më pak se një vit për të ...
The Meyerowitz Stories
7.3
HD

The Meyerowitz Stories

May. 21, 2017

The Meyerowitz Stories

Një familje e përçarë mblidhet në Nju Jork për shfaqjen e punimeve artistike të babait të tyre.
Pixels
5.6
HD

Pixels

Jul. 16, 2015

Pixels

Sem Brener thirret që të shpëtojë planetin Tokë, pasi disa alienë keq-interpretojnë një kasetë me filmimet e video lojërave të vitit 1982 dhe ...
That’s My Boy
5.6
HD

That’s My Boy

Jun. 14, 2012

That’s My Boy

Kur Doni ishte adoleshent, pati një lidhje dashurie me mësuesen e tij nga e cila trashëgoi edhe një fëmijë. Pas shumë vitesh kur djali i tij, ...
Bedtime Stories
6.1
HD

Bedtime Stories

Dec. 24, 2008

Bedtime Stories

Kur Skiter Bronsoni bën dadon për fëmijët e motrës, imagjinata e tij shfrenohet ndërkohë që sajon përralla të hollësishme për ta – duke e ...
Happy Gilmore
7.0
HD

Happy Gilmore

Feb. 16, 1996

Happy Gilmore

Një lojtar hokej refuzuar vë aftësitë e tij në fushën e golfit për të ruajtur shtëpinë e gjyshes së tij.
Blended
6.5
HD

Blended

May. 21, 2014

Blended

Pas nje takimi te shkuar keq nje burre dhe nje grua e gjejne veten ne njësituat familjaresh. Ndersa ndjenjat per njeri tjetrin rriten jane ...
Punch-Drunk Love
7.3

Punch-Drunk Love

Oct. 25, 2002

Punch-Drunk Love

Një furnizues psikologjikisht i trazuar është shtyrë drejt një romance me një grua angleze.
The Cobbler
5.8

The Cobbler

Sep. 11, 2014

The Cobbler

Maks Simkin riparon këpucë në dyqanin që ka qenë pronë e familjes së tij prej brezash, në Nju Jork. I zhgënjyer nga jeta e përditshme monotone, ...
The Longest Yard
6.4
HD

The Longest Yard

May. 19, 2005

The Longest Yard

Pol “Laraman” Kruja ishte një superyll i ragbit, ama ajo kohë për të ka përfunduar. Kur arrestohet nën akuzën që po ngiste makinën i dehur, Poli ...