Adam Scott

Monster-in-Law
HD

Monster-in-Law

May. 13, 2005

Monster-in-Law

Charlotte nuk ka pasur shume fat ne dashuri deri sa ajo takon burrin e endrrave te saj Kevinin. Gjithcka duket se po shkon me se miri pasi ata ...
Leap Year
6.4
HD

Leap Year

Jan. 08, 2010

Leap Year

Sipas një tradite irlandeze më 29 Shkurt është Viti e Brishtë ku një grua mund të propozoi një burrë për martesë dhe ai duhet të pranojë. Kështu ...
Krampus
6.1
HD

Krampus

Nov. 26, 2015

Krampus

Një djalë i cili kalon një Krishtlindje jo të mirë përfundon duke thërritur aksidentalisht një demon Krishtlindjesh tek shtëpia e famlijes së tij.
Torque
4.0
HD

Torque

Jan. 16, 2004

Torque

Motoristi Keri Ford fajësohet nga një kapo bande motoristësh për vrasjen e vëllait të kreut të bandës rivale të drejtuar nga Trei (Ice Cube). ...
Step Brothers
6.9
HD

Step Brothers

Jul. 25, 2008

Step Brothers

Brenan dhe Dejl, dy të papunësuar 40 vjeçarë, jetojnë me prindërit e tyre. Ata njihen me njëri-tjetrin pasi prindërit e tyre martohen bashkë. ...
The Overnight
6.1
HD

The Overnight

Jun. 19, 2015

The Overnight

Aleksi, Emili dhe djali i tyre, Ar Xhej, janë të rinj në Los Anxheles. Një takim rastësor në park i lidh me Kërtin misterioz, Sharlotën dhe ...
The Matador
6.8
HD

The Matador

May. 12, 2005

The Matador

Një vrases me pagese dhe disa biznesmenë akshamit takohen në një bar hoteli në Mexico City, në një takim që tërheq ata së bashku në një mënyrë që ...
The Secret Life of Walter Mitty
7.3
HD

The Secret Life of Walter Mitty

Një njeri që ëndërron me sy hapur, arratiset nga jeta e tij anonime duke u zhytur në një botë fantazish të mbushur me heroizma, romancë dhe ...
The Guilt Trip
5.8
HD

The Guilt Trip

Dec. 19, 2012

The Guilt Trip

Teksa investuesi Endi Brjuster është gati për t’u nisur në udhëtimin e planifikuar të jetës së tij, një ndalesë e shkurtër në shtëpinë e së ëmës ...
Our Idiot Brother
6.4
HD

Our Idiot Brother

Aug. 26, 2011

Our Idiot Brother

Një komedi e përqendruar në një idealist i cili nderhyn në jetët e tre motrave te tij.
Operation: Endgame
4.9
HD

Operation: Endgame

Jul. 20, 2010

Operation: Endgame

Një betejë vjen në mesin e grupeve të ekipeve të spiunazhit qeveritar në një objekt nëntokësor pasi shefi i tyre është vrarë.
The Secret Life of Walter Mitty
7.3
HD

The Secret Life of Walter Mitty

Një njeri që ëndërron me sy hapur, arratiset nga jeta e tij anonime duke u zhytur në një botë fantazish të mbushur me heroizma, romancë dhe ...
Sleeping with Other People
6.5
HD

Sleeping with Other People

Një kazanova natyral dhe një femër tradhtare formojnë një lidhje platonike, e cila në një farë mënyre bën që të linde ndjenja mes tyre.
Piranha 3D
5.5
HD

Piranha 3D

Aug. 20, 2010

Piranha 3D

Çdo vit, popullata e qytezës Liqeni Viktoria shpërthen nga 5,000 vetë në 50,000 vetë për pushimet e pranverës, një rebelim pijesh alkoolike dhe ...
Black Mass
6.9
HD

Black Mass

Sep. 04, 2015

Black Mass

Historia e vërtetë Xhejms “Bardhoshi” Bolxhër, vëllai i senatorit të shtetit dhe krimineli më famëkeq në historinë e Jugut të ...
Little Evil
5.9
HD

Little Evil

Aug. 08, 2017

Little Evil

Geri, i cili sapo është martuar me Samantën, gruan e ëndrrave të tij, zbulon se djali i saj gjashtë vjeçar mund të jetë Antikrishti.
Fun Mom Dinner
4.4
HD

Fun Mom Dinner

Aug. 04, 2017

Fun Mom Dinner

Katër mama, që çojnë fëmijët ë të njëjtën shkollë, vendosin të dalin për një darkë të padëmshme “darka gallatë e mamave”.
Bachelorette
5.3
HD

Bachelorette

Aug. 06, 2012

Bachelorette

Tre shoqeve i kërkohet që të jenë shoqerueset e nderit në dasmën e vajzës me të cilën ato talleshin në shkollë të mesme.
Hot Tub Time Machine 2
5.1
HD

Hot Tub Time Machine 2

Feb. 20, 2015

Hot Tub Time Machine 2

Kur Lou e gjen veten në telashe, Niku dhe Xhekobi ndezin makinën e nxehtë të kohës për t’u kthyer pas në kohë. Por në të kundërt ata ...