Adeel Akhtar

Enola Holmes
HD

Enola Holmes

Sep. 23, 2020

Enola Holmes

Kur motra adoleshente e Sherlock Holmes, Enola zbulon që nëna e saj është zhdukur, ajo niset për ta gjetur atë, duke u bërë një super mendjelehtë ...
Murder Mystery
6.0
HD

Murder Mystery

Jun. 14, 2019

Murder Mystery

Një polic nga Nju Jorku dhe e shoqja e tij shkojnë me pushime në Europë për të rindezur shkëndijën e martesës së tyre. Një takim rastësor i ...
Four Lions
7.3
HD

Four Lions

May. 07, 2010

Four Lions

Katër xhihadistë britanikë paksa të pavëmendshëm vendosin të stërviten për të kryer një akt terrorist.
Traitor
7.0
HD

Traitor

Aug. 23, 2008

Traitor

Kur agjenti i FBI-së Roy Clayton i futet një hetimi për një komplot të rrezikshëm ndërkombëtar, të gjitha të dhënat e drejtojnë tek ish-oficeri i ...
The Dictator
6.4
HD

The Dictator

May. 15, 2012

The Dictator

Historia heroike e një diktatori i cili rrezikon jetën e tij për të siguruar që demokracia nuk do të vijnë në vendin që ai ka krijuar me shume dashuri.
Victoria & Abdul
6.8
HD

Victoria & Abdul

Sep. 14, 2017

Victoria & Abdul

Bazuar në një ngjarje të vërtetë. Abdul Karimi vjen nga India për të marrë pjesë në jubileun e artë të Mbretëreshës Viktoria. Çuditërisht, të dy ...
Pan
5.8
HD

Pan

Sep. 24, 2015

Pan

Piteri është një djalë 12 vjeçar jetim dhe përfundon në botën magjike të Neverlandit, ku gjen zbavitje por edhe rrezik, duke zbuluar edhe fatin e ...
The Big Sick
7.9
HD

The Big Sick

Jun. 23, 2017

The Big Sick

Kumail, komediani nga Pakistani dashuron një vajzë të bardhë por familja nuk është dakord sepse kërkon të ruajë traditën e martesës me mblesëri.