Aditi Rao Hydari

Murder 3
4.8
HD

Murder 3

Feb. 14, 2013

Murder 3

Një fotograf i modës së nxehtë (Vikrami) krijon një marrëdhënie me Nisha. Ajo vjen të jetojë me të në shtëpinë e tij luksoze jashtë qytetit. ...
London, Paris, New York
5.7
HD

London, Paris, New York

Mar. 02, 2012

London, Paris, New York

Nikhili dhe Lalitha janë karaktere krejtësisht të kundërta dhe tërhiqen shumë me njeri-tjetrin, pavarësisht kësaj, ose ndoshta pikërisht prej ...
Yeh Saali Zindagi
7.5
HD

Yeh Saali Zindagi

Feb. 04, 2011

Yeh Saali Zindagi

Disa gangsterë rrëmbejnë dhëndrin e një politikani në mënyrë që të nxjerrin nga burgu një anëtar të tyre…
Bhoomi
5.3
HD

Bhoomi

Sep. 22, 2017

Bhoomi

Një baba i vetëm përballet me padrejtësitë kur vajza e tij dhunohet dhe fajtorët shpallen të pafajshëm.
Padmaavat
7.3
HD

Padmaavat

Jan. 25, 2018

Padmaavat

Në Rajastanin mesjetar, mbretëresha Padmavati martohet me një mbret fisnik dhe të dy jetojnë në një fortesë të begatë deri sa një sulltan ...
Wazir
7.2
HD

Wazir

Jan. 07, 2016

Wazir

Një terrorist i vret vajzën një oficeri policie në një shkëmbim zjarri në Dehli. Pas kësaj ngjarje në jetën e oficerit hyn një i moshuar të cilit ...