Aditya Pancholi

Bajirao Mastani
7.2
HD

Bajirao Mastani

Dec. 18, 2015

Bajirao Mastani

Filmi tregon historine e dashurise se nje gjenerali marathi Baji Rao I me Mastanin nje princeshe myslimane.
Hero
3.7
HD

Hero

Sep. 11, 2015

Hero

Nje djale dhe nje Vajze e gjejne veten ne nje vorbull te madhe dashurie per te cilen do te benin gjithcka, te perballen me cdo gje qe u del para ...
Yes Boss
6.9
HD

Yes Boss

Jul. 18, 1997

Yes Boss

Seema eshte nje grua e bukur me nje deshire te madhe per tu bere e pasur. Sidharth eshte nje njeri i pasur dhe deshiron te martohet me te. Rahul, ...
Jai Ho
5.4

Jai Ho

Jan. 24, 2014

Jai Ho

Nje ish oficer lufte ndermer nje ide unike qe te perhap pergjegjesine sociale rreth njerezve te zakonshem dhe per te bere kete atij i duhet te ...
Race 2
5.3
HD

Race 2

Jan. 25, 2013

Race 2

Treads Ranbir është i zhytur në botën e mafias indiane në Turqi, mesa duket ai do të hakmerret për vdekjen e të dashurës së tij dhe të partnerit ...