Aditya Roy Kapoor

Ludo
7.6
HD

Ludo

Nov. 12, 2020

Ludo

Nga një video seksi e publikuar në internet e deri tek një valixhe e humbur me para, katër histori shumë të ndryshme ndërthuren nëpërmjet tekave ...
Malang
6.6
HD

Malang

Feb. 06, 2020

Malang

Pasi një takim policor e ndan Advetin nga e dashura e tij, disa vite më vonë ai merr përsipër një mision vrasës, ndërkohë që një polic po aq ...
Aashiqui 2
7.0
HD

Aashiqui 2

Apr. 25, 2013

Aashiqui 2

Rauli është një këngëtar, që humb karrierën e tij për shkak të veseve të tij ndaj pijes. Ai takohet me Arohin në një bar në Goa, ku ajo punon për ...
Daawat-e-Ishq
6.2
HD

Daawat-e-Ishq

Sep. 19, 2014

Daawat-e-Ishq

Gulrez (Parineeti Chopra) jeton ne nje lagje te mbipopulluar te Hyderabad dhe punon si shitese kepucesh. Endra e saj eshte te martohet me nje ...
Yeh Jawaani Hai Deewani
6.9
HD

Yeh Jawaani Hai Deewani

May. 31, 2013

Yeh Jawaani Hai Deewani

Yeh Jawaani Hai Deewani eshte historia e lidhjes midis dy karaktereve , Bunny (Ranbir Kapoor) dhe Naina (Depika Padukone ) , ne dy kohera te ...
Ok Jaanu
HD

Ok Jaanu

Jan. 03, 2017

Ok Jaanu

Adi dhe Tara shkojnë në Mumbai për të ndjekur ëndrrat e tyre. Një takim i rastësishëm nxit shkëndijat e një romance deri në momentin kur ...
Fitoor
5.4
HD

Fitoor

Feb. 12, 2016

Fitoor

Një djalosh i varfër por i talentuar fillon punë në një familje të pasur. Ai dashurohet me vajzën e famijes, Firdeusin. Jeta i ndan të dy por i ...
Dear Zindagi
7.8
HD

Dear Zindagi

Nov. 24, 2016

Dear Zindagi

Kaira eshte nje aktore ne kerkim te nje jete perfekte. Takimi i saj Me Jug, nje mendimtar origjinal, e ndihmon ate te marre nje prespektive te re ...
Guzaarish
7.5
HD

Guzaarish

Nov. 18, 2010

Guzaarish

Nje magjistar i paralizuar ben nje peticion ne gjykate duke kerkuar ti jap fund jetes se tij.