Adria Arjona

The Belko Experiment
6.2
HD

The Belko Experiment

Mar. 17, 2017

The Belko Experiment

80 punëtorë amerikanë mbyllen në një kompani në Bogota, Kolumbi. Ata duhet të bëhen pjesë e një lojë, ku duhet të vrasin sa më shumë kolegë, ...
Triple Frontier
6.5
HD

Triple Frontier

Mar. 06, 2019

Triple Frontier

5 ish-ushtarë të forcave speciale planifikojnë t’i grabitin shefit të një bande kokaine të gjitha paratë që ky i fundit i ruante në ...
6 Underground
8.9
HD

6 Underground

Dec. 13, 2019

6 Underground

Një grup luftëtarësh varrosën të shkuarat e tyre dhe do përpiqen të ndryshojnë botën. Ata do mundohen të realizojnë një grusht shteti ndaj një ...
Life of the Party
5.4
HD

Life of the Party

May. 11, 2018

Life of the Party

Pasi burri i saj i kërkon papritmas divorcin, një nënë e moshës së mesme rikthehet në kolegj për të përfunduar studimet e lëna në mes. Aty do të ...