Adriana Ugarte

Julieta
7.1
HD

Julieta

Apr. 08, 2016

Julieta

Pas një takimi rastësor me shoqen e fëmijërisë së të bijës, Hulieta, një grua me zemër të thyer vendos të përballet me jetën e saj dhe ngjarjet ...
Mirage
7.4
Full HD

Mirage

Nov. 30, 2018

Mirage

Një stuhi e rrallë elektrike e vitit 1989 u përsërit 25 vjet më vonë, duke krijuar një komunikim përmes kohës midis Vera Roit dhe një djali të ...
Palm Trees in the Snow
7.4
HD

Palm Trees in the Snow

Dec. 25, 2015

Palm Trees in the Snow

Spanja, 1953. Kilian është një djalë i ri nga malet Huesca që udhëton me vëllain e tij në ishullin e Fernando Poo, një provincë e Guinea Spanjës ...
Combustion
5.8
HD

Combustion

Apr. 26, 2013

Combustion

Filmi i ri i drejtuar nga Daniel Calparsoro u shfaq në Festivalin e Filmit Spanjoll në Malaga 2013. Është historia e një trekëndësh shpërthyes ...