Celyn Jones

A Christmas Gift from Bob
6.1
HD

A Christmas Gift from Bob

Vazhdojnë aventurat e Xhejms Bouenit dhe Bobit. Xhejmsi, një muzikant në rrugët e Londrës, e gjen veten në shënjestrën e një hetimi për ...
Mr. Jones
6.8
HD

Mr. Jones

Oct. 25, 2019

Mr. Jones

Një gazetar nga Uellsi nxjerr në media lajmin për urinë në Bashimin Sovjetik, në fillim të viteve 30. Ky lajm do i shkaktojë atij telashe dhe ...
Submergence
5.8
HD

Submergence

Feb. 15, 2018

Submergence

Në një dhomë pa dritare në lindje të bregdetit Afrikan, një skocez, Xhejms Mori, mbahet peng i ushtarëve xhihadistë. Mijëra kilometra larg, në ...