Aksion

Asphalt Burning a.k.a Borning 3
5.1
HD

Asphalt Burning a.k.a Borning 3

Kur një Porche prish dasmën e tij, Roi pranon një sfidë nga një armik i ri për të garuar për nusen e tij të arratisur në pistën ikonë të ...
Harley Davidson and the Marlboro Man
6.2
HD

Harley Davidson and the Marlboro Man

Të detyruar nga konfiskimi i pashmangshëm i lokalit të mikut të tyre, dy shokë të përjetshëm do të vendosin të grabisin makinën e blinduar të një ...
Below Zero
6.2
HD

Below Zero

Jan. 29, 2021

Below Zero

Një detyrë rutinë policie kthehet në një situatë jetë a vdekje, kur dikush i etur për drejtësi dhe hakmarje, sulmon kamionin e policisë dhe bën ...
Break Even
5.4
HD

Break Even

Dec. 01, 2020

Break Even

Katër miq aventureskë gjejnë 50 milion para në një ishull të largët e më pas zbulojnë se ishte lënë qëllimisht nga DEA për Kartelin.  
The Hero a.k.a Geroy
4.6
HD

The Hero a.k.a Geroy

Sep. 26, 2019

The Hero a.k.a Geroy

15 vjet më parë, Andrei, nën drejtimin e babait të tij, u trajnua në një shkollë speciale sekrete. Kur projekti pilot u mbyll, ai u vendos në ...
Narco Sub
3.2
HD

Narco Sub

Feb. 07, 2021

Narco Sub

Një burrë bëhet kriminel, për të shpëtuar familjen e tij.  
Monster Hunter
5.3
HD

Monster Hunter

Dec. 03, 2020

Monster Hunter

Një portal e çon togerin Artemis dhe një skuadër ushtarësh elitarë në një botë të çuditshme ku sundojnë përbindësha të fuqishëm e të ...
Willy’s Wonderland
5.8
HD

Willy’s Wonderland

Feb. 12, 2021

Willy’s Wonderland

Një endacak fjalëpak bie pre e punës si pastrues në “Botën e Çudirave të Uillit.” Detyrat e përditshme befas bëhen një luftë e ...
Singam
6.8
HD

Singam

May. 28, 2010

Singam

Nje polic i ndershëm Durai Singam përplaset me kriminelin e rrezikshëm Mayil Vaaganam.  
Monster Trucks
5.7
HD

Monster Trucks

Dec. 26, 2016

Monster Trucks

Duke kërkuar një mënyrë për t’u larguar nga jeta dhe qyteti ku lindi, Tripi, një gjimnazist, ndërton Kamionin Monstër nga pjesë të makinave të ...
Black Beach
5.5
HD

Black Beach

Sep. 25, 2020

Black Beach

Carlos është një biznesmen, i cili merr njëkërkesë për të ndërmjetësuar në emër të një inxhinieri amerikan në industrinë e naftës i cili është ...
Tiger
5.6
HD

Tiger

Nov. 30, 2018

Tiger

“Tigër” është një film dramë sport me regjizor Alister Grierson dhe shkrimtarë Majkëll Pulieze dhe Prem Sing që bazohet në historinë ...
Legend of Deification
6.3
HD

Legend of Deification

Oct. 01, 2020

Legend of Deification

I internuar në botën njerëzore, një luftëtar duhet të vrasë një dhelpër djall që të rikthehet në parajsë dhe të bëhet një hyjni.  
Sniper
7.6
HD

Sniper

Mar. 05, 2020

Sniper

Një skuadër sigurie vendoset në një mision shoqërimi ndihmash në një zonë të rrezikshme të kontrolluara nga bandat. Ata duhet të ndalojnë edhe ...
Block Z
5.6
HD

Block Z

Jan. 29, 2020

Block Z

Kur universiteti i tyre hyn në karantinë, një grup studentësh bëhen bashkë për të mbijetuar gjatë përhapjes së një virusi vdekjeprurës.  
Swelter
4.5
HD

Swelter

Apr. 20, 2014

Swelter

Në stilin e një drame brutale “Reservoir Dogs”, në stilin e një thrilleri të krimit modern “A History of Violence”, dhe klasikut ...
Born a Champion
6.9
HD

Born a Champion

Jan. 22, 2021

Born a Champion

Mickey Kelley, një nga zotëruesit e parë amerikanë të rripit të zi në jiu-jitsu brazilian, largohet nga gjithçka që do, për të marrë pjesë në një ...
Psy 3: W imię zasad
6.3
HD

Psy 3: W imię zasad

Jan. 17, 2020

Psy 3: W imię zasad

Një burrë zbluon që Polonia ka ndryshuar shumë pasi ai del nga burgu…  
Finding ‘Ohana
6.2
HD

Finding ‘Ohana

Jan. 29, 2021

Finding ‘Ohana

Një verë në O’ahu rurale merr një kthesë emocionuese për dy fëmijë të rritur në Bruklin. Një ditar që tregon për një thesar të humbur prej ...
The Eight Hundred
7.1
HD

The Eight Hundred

Aug. 14, 2020

The Eight Hundred

Në vitin 1937 një grup ushtarësh kinezë ngrenë një mbrojtje heroike katër ditore në Shanghai për të ndaluar avancimin e forcave Japoneze…  
Agent Revelation
5.3
HD

Agent Revelation

Jan. 22, 2021

Agent Revelation

Një pluhur antik që kontrollon njerëzit, shfaq të njëjtin efekt tek të gjithë, por ndikon në mënyrë misterioze tek Xhim, të cilit i dhuron fuqi ...
Fists of Legend
6.8
HD

Fists of Legend

Apr. 10, 2013

Fists of Legend

Tre shokë të vjetër shkolle dalin përballë në një program televiziv që reklamohet si “Emisioni më i ndjekur i boksit në botë”.  
The Monuments Men
6.1
HD

The Monuments Men

Jan. 24, 2014

The Monuments Men

Një grup togerësh nga Lufta e Dytë Botërore kanë për detyrë të shpëtojnë kryeveprat e artit nga hajdutë nazistë dhe t’i kthejnë ato tek pronarët ...
The Siege
6.4
HD

The Siege

Nov. 06, 1998

The Siege

Një agjent i FBI-së garon kundër kohës për të ndaluar një grup terrorist përgjegjës për një seri bombardimesh në Nju Jork.  
Santana
3.8
HD

Santana

Aug. 28, 2020

Santana

Dy policë vëllezër. Njëri është për drejtësi, tjetri për hakmarrje. Ata mund të vrasin njëri-tjetrin para se të kapin njerëzit e këqij.  
Skyfire
5.3
HD

Skyfire

Dec. 12, 2019

Skyfire

Ishulli Tianhuo i ngjan parajsës. Pothuajse i bën njerëzit të harrojnë se ndodhet në “Unazën e Zjarrit” në brezin vullkanik me famë ...
No Man’s Land
HD

No Man’s Land

Jan. 22, 2021

No Man’s Land

Ndërsa po patrullonin kufirin babë e bir, Xhekson vret një djalë emigrant meksikan. Kur babai i Xheksonit përpiqet të marrë fajin, Xhekson ikën ...
The Runners
5.0
HD

The Runners

Jul. 14, 2020

The Runners

Kur motra e tij adoleshente rrëmbehet gjatë një feste, Rajani garon me kohën për ta shpëtuar përpara se të zhduket përgjithmonë në botën e ...
Echo Boomers
6.2
HD

Echo Boomers

Nov. 13, 2020

Echo Boomers

Bazuar në një histori të vërtetë, pesë të diplomuar në kolegj vendosin që mënyra më e mirë për të ndryshuar ekonominë e padrejtë dhe për të ...
Run Hide Fight
6.9
HD

Run Hide Fight

Sep. 10, 2020

Run Hide Fight

Disa studentë të çmendur qëllojnë kudo në kafenenë e shkollës, ku mbajnë peng të gjithë studentët që janë brenda teksa Zoi, 17-vjeçarja e ...