Aventurë

Death of a Fool
4.9
HD

Death of a Fool

Feb. 20, 2020

Death of a Fool

Një adoleshent dhe gjyshi i tij i cili është në prag vdekje, kryjnë investigime për botën e përtejme, në Miami. Aty takojnë një burrë misterioz i ...
Tom & Jerry
6.6
HD

Tom & Jerry

Feb. 12, 2021

Tom & Jerry

Rilind rivaliteti legjendar mes Tomit dhe Xherrit, ndërkohë që ky i fundit shkon në hotelin më të mirë të Nju Jorkut, në prag të dasmës së ...
Monster Hunter
5.3
HD

Monster Hunter

Dec. 03, 2020

Monster Hunter

Një portal e çon togerin Artemis dhe një skuadër ushtarësh elitarë në një botë të çuditshme ku sundojnë përbindësha të fuqishëm e të ...
Black Beach
5.5
HD

Black Beach

Sep. 25, 2020

Black Beach

Carlos është një biznesmen, i cili merr njëkërkesë për të ndërmjetësuar në emër të një inxhinieri amerikan në industrinë e naftës i cili është ...
Legend of Deification
6.3
HD

Legend of Deification

Oct. 01, 2020

Legend of Deification

I internuar në botën njerëzore, një luftëtar duhet të vrasë një dhelpër djall që të rikthehet në parajsë dhe të bëhet një hyjni.  
Antboy
5.2
HD

Antboy

Sep. 07, 2013

Antboy

12-vjeçari Pelle aksidentalisht kafshohet nga një milingonë dhe merr fuqi të paimagjinueshme. Me ndihmën e mikut të tij, Vilhelm, Pelle krijon ...
Finding ‘Ohana
6.2
HD

Finding ‘Ohana

Jan. 29, 2021

Finding ‘Ohana

Një verë në O’ahu rurale merr një kthesë emocionuese për dy fëmijë të rritur në Bruklin. Një ditar që tregon për një thesar të humbur prej ...
Skyfire
5.3
HD

Skyfire

Dec. 12, 2019

Skyfire

Ishulli Tianhuo i ngjan parajsës. Pothuajse i bën njerëzit të harrojnë se ndodhet në “Unazën e Zjarrit” në brezin vullkanik me famë ...
No Man’s Land
HD

No Man’s Land

Jan. 22, 2021

No Man’s Land

Ndërsa po patrullonin kufirin babë e bir, Xhekson vret një djalë emigrant meksikan. Kur babai i Xheksonit përpiqet të marrë fajin, Xhekson ikën ...
Against the Sun
6.5
HD

Against the Sun

Nov. 22, 2014

Against the Sun

Gjatë Luftës së Dytë Botërore, tre aviatorë të Marinës Amerikane përplasin bombarduesin e tyre në Paqësorin Jugor dhe përpiqen të mbijetojnë në ...
Wonder Woman 1984
6.8
HD

Wonder Woman 1984

Dec. 16, 2020

Wonder Woman 1984

Diana Prince jeton qetësisht midis njerëzve në vitet 1980 – një epokë teprimesh të shtyra nga qëllimi për t’i pasur të gjitha. ...
The Young and Prodigious T.S. Spivet
7.1
HD

The Young and Prodigious T.S. Spivet

T.S Spivet është një djalosh i vogël dhe gjenial me një familje po aq të veçantë sa vetja. Me dëshirën për përmirësuar veten dhe zbulimet e tij ...
Arthur & Merlin: Knights of Camelot
5.5
HD

Arthur & Merlin: Knights of Camelot

Pas një lufte të gjatë me Perandorinë Romake mbreti Artur më në fund kthehet në shtëpi. Ai mëson se djali i tij i paligjshëm ka korruptuar dhe ka ...
The Croods: A New Age
7.1
HD

The Croods: A New Age

Nov. 25, 2020

The Croods: A New Age

Familja para-historike Croods sfidohet nga një familje rivale Bettermans, të cilët pretendojnë se janë më të zgjuar dhe më të evoluar.  
The Snowman
8.2
HD

The Snowman

Dec. 26, 1982

The Snowman

Në prag të Krishtlindjes, një djalosh i vogël ndërton një njeri dëbore i cili mund të fluturoje, ai e çon djaloshin në Polin e Veriut për të ...
Infidel
5.8
HD

Infidel

Nov. 08, 2019

Infidel

Një amerikan, (i luajtur nga Jim Caviezel), rrëmbehet pasi një mik e fton atë në Kajro për të folur në lidhje me kryengritjet e fundit të ...
Wolfwalkers
8.2
HD

Wolfwalkers

Oct. 26, 2020

Wolfwalkers

Një gjuetar i ri nxënës dhe babai i saj udhëtojnë në Irlandë për të ndihmuar në zhdukjen e tufës së fundit të ujkut. Por gjithçka ndryshon kur ...
Archenemy
5.0
HD

Archenemy

Dec. 11, 2020

Archenemy

Një adoleshent takon një njeri misterioz që pretendon se i ka humbur superfuqitë e tij pasi mbërriti nga një dimension tjetër. Ata bëhen së ...
Rose Island
HD

Rose Island

Dec. 09, 2020

Rose Island

Një inxhinier idealist ndërton ishullin e tij në brigjet italiane dhe e shpall atë një komb, duke tërhequr kështu vëmendjen e botës. Vlerat e tij ...
Australia
6.6
HD

Australia

Nov. 18, 2008

Australia

E vendosur në Australinë veriore para Luftës së Dytë Botërore, një aristokrate angleze që trashëgon një fermë të zhurmshme, lidhet me një burrë ...
The Christmas Chronicles: Part Two
6.3
HD

The Christmas Chronicles: Part Two

Kejt Pirsi, e cila është tashmë një adoleshente cinike, ribashkohet papritur me Santa Klausin, kur një ngatërrestar misterioz kërcënon të anulojë ...
Cosmoball
4.6
HD

Cosmoball

Aug. 27, 2020

Cosmoball

Një anije kozmike e madhe qëndron mbi Tokë. Është një stadium, i cili pret ngjarje sportive që i ngjajnë futbollit, por me shpejtësi ...
The Runaways
6.1
HD

The Runaways

Mar. 04, 2019

The Runaways

Pasi jeta e tyre në shtëpi kthehet përmbys, tre fëmijë dhe gomarët e tyre lëvizin për në Anglinë Veriore, duke u përballur si me natyrën e ...
Come Away
5.8
HD

Come Away

Nov. 12, 2020

Come Away

Kur vëllai i tyre i madh vdes, Piteri dhe Liza kërkojnë të shpëtojnë prindërit e tyre nga dëshpërimi derisa të detyrohen të zgjedhin midis ...
Dreambuilders
6.1
HD

Dreambuilders

Feb. 06, 2020

Dreambuilders

Mina, një vajzë e re, keqpërdor aftësinë e saj të sapo gjetur, për të krijuar dhe kontrolluar ëndrrat e njerëzve të tjerë, për t’i dhënë ...