Të animuar

Dreambuilders
6.1
HD

Dreambuilders

Feb. 06, 2020

Dreambuilders

Mina, një vajzë e re, keqpërdor aftësinë e saj të sapo gjetur, për të krijuar dhe kontrolluar ëndrrat e njerëzve të tjerë, për t’i dhënë ...
Bigfoot Family
6.1
HD

Bigfoot Family

Jul. 23, 2020

Bigfoot Family

Babai përdor famën e tij të re për të luftuar kundër një kompanie të naftës në Alaskë, por kur ai zhduk djalin, nënën, një rakun dhe një ari ...
Over the Moon
6.6
HD

Over the Moon

Oct. 16, 2020

Over the Moon

Një vështrim i rrallë i jetës së kërcimtareve ekzotike dhe private në Los Angeles. Hyni dhe bëni një kalim të plotë, në jetën e pesë grave, ...
I Want to Eat Your Pancreas
7.9
HD

I Want to Eat Your Pancreas

Një djalë i ri fillon të dashurohet me një nga shoqet e tij të klasës, e cila ngadalë po vdes nga një sëmundje fatale e pankreasit dhe e ndihmon ...
Fantastic Mr. Fox
7.9
HD

Fantastic Mr. Fox

Oct. 23, 2009

Fantastic Mr. Fox

Një dhelpër qyteti nuk i reziston dot rikthimit të vjedhjes së fermave dhe si pasojë, duhet të ndihmojë komunitetin e tij t’i mbijetojë ...
Pets United
3.4
HD

Pets United

Nov. 08, 2019

Pets United

Një grup kafshësh shtëpiake egoiste të udhëhequra nga macja magjepsëse Bela, janë bllokuar në strehën e tyre luksoze ‘Pampered Pets’, ...
BoBoiBoy Movie 2
6.8
HD

BoBoiBoy Movie 2

Aug. 02, 2019

BoBoiBoy Movie 2

Një armik i lashtë lirohet nga qelia e tij dhe niset në një mision për të rifituar fuqitë e tij duke shkaktuar vështirësi dhe rreziqe për ...
Cranston Academy: Monster Zone
7.4
HD

Cranston Academy: Monster Zone

Një nxënës inteligjent i shkollës së mesme, transferohet papritur në një shkollë me konvikt ku hap një portal me përbindësha nga një dimension ...
Frozen II
7.3
HD

Frozen II

Nov. 20, 2019

Frozen II

Frozen 2: Elsa, mbretëresha e dëborës ka një dhunti të jashtëzakonshme: fuqinë për të krijuar akull dhe borë. Por, pavarësisht sa e lumtur është ...
Fearless
4.7
HD

Fearless

Aug. 14, 2020

Fearless

Një adoleshent i fiksuar pas videolojërave është i detyruar të shndërrohet në dado me kohë të plotë, kur loja e preferuar hedh tre foshnje të ...
The Larva Island Movie
5.3
HD

The Larva Island Movie

Jul. 23, 2020

The Larva Island Movie

Çak, një djalë që ka humbur për disa vite në një ishull, kthehet në shtëpi dhe bisedon me një gazetare për jetën e ishullit si edhe për shokët që ...
Her Blue Sky
6.7
HD

Her Blue Sky

Oct. 11, 2019

Her Blue Sky

Her Blue Sky (2019)Pas vdekjes së prindërve, Akane mbeti në qytetin e saj të lindjes për t’u kujdesur për motrën e saj të vogël, Aoi. Vite ...
Flavors of Youth
6.6
HD

Flavors of Youth

Aug. 04, 2018

Flavors of Youth

Tre histori të ndryshme të disa të rinjve të vendosur në qytete të ndryshme të Kinës.
Persepolis
8.0
HD

Persepolis

Jun. 27, 2007

Persepolis

Një vajzë iraniane e pjekur para moshës së saj dhe që nuk ka frikë të shprehet rritet gjatë Revolucionit Islamik.
Scoob!
HD

Scoob!

May. 15, 2020

Scoob!

Skubi dhe banda përballen me misterin e tyre më sfidues, një komplot për të çliruar qenin fantazmë, Cerberus, nëpër botë. Ndërsa nxitojnë për të ...
The Willoughbys
6.6
HD

The Willoughbys

Apr. 22, 2020

The Willoughbys

Të bindur se do ishin më mirë duke u rritur vetëm, fëmijët Uillobi kurdisin një plan tinëzar për t’i nisur prindërit e tyre egoistë me ...
A Turtle’s Tale: Sammy’s Adventures
6.1
HD

A Turtle’s Tale: Sammy’s Adventures

Një breshkë deti, e cila u lind në vitin 1959, kalon pesëdhjetë vitet e ardhshme duke udhëtuar në botë, ndërsa po ndryshohet nga ngrohja globale.  
Qofte nga Qielli 1
6.9
HD

Qofte nga Qielli 1

Sep. 17, 2009

Qofte nga Qielli 1

Cloudy with a Chance of Meatballs: Një shkencëtar vendas shpesh vlerësohet si një dështim derisa ai të shpikë një makinë që mund të bëjë që ...
Sturgill Simpson Presents Sound & Fury
6.5
HD

Sturgill Simpson Presents Sound & Fury

Një shofer misterioz shkon thellë në një skëterrë post-apokaliptike drejt një përballje të egër me dy kundërshtarë monstruozë.
Red Shoes and the Seven Dwarfs
6.1
HD

Red Shoes and the Seven Dwarfs

Princat e mallkuar nga një zanë, janë kthyer në xhuxhë dhe kërkojnë puthjen e një gruaje të bukur, për të thyer mallkimin. Nga ana tjetër, ...
South Park
7.9

South Park

Aug. 13, 1997

South Park

Follows the misadventures of four irreverent grade-schoolers in the quiet, dysfunctional town of South Park, Colorado. Shkolla South park