Komedi

Asphalt Burning a.k.a Borning 3
5.1
HD

Asphalt Burning a.k.a Borning 3

Kur një Porche prish dasmën e tij, Roi pranon një sfidë nga një armik i ri për të garuar për nusen e tij të arratisur në pistën ikonë të ...
Tom & Jerry
6.6
HD

Tom & Jerry

Feb. 12, 2021

Tom & Jerry

Rilind rivaliteti legjendar mes Tomit dhe Xherrit, ndërkohë që ky i fundit shkon në hotelin më të mirë të Nju Jorkut, në prag të dasmës së ...
I Care a Lot
6.6
HD

I Care a Lot

Feb. 19, 2021

I Care a Lot

Një kujdestare ligjore e ligë zbraz kursimet e pacientëve të saj të moshuar por has në probleme kur një grua që po përpiqet ta mashtrojë rezulton ...
Blithe Spirit
5.4
HD

Blithe Spirit

Nov. 10, 2020

Blithe Spirit

Një medium spiritualist mban një seance për një shkrimtar që vuan nga bllokimi, por aksidentalisht thërret shpirtin e gruas së tij të parë të ...
To All the Boys: Always and Forever
6.3
HD

To All the Boys: Always and Forever

Viti i mesëm i shkollës së mesme, kur Lara Jean kthehet nga një udhëtim familjar në Kore dhe merr parasysh planet e saj të kolegjit me dhe pa Peterin.
Willy’s Wonderland
5.8
HD

Willy’s Wonderland

Feb. 12, 2021

Willy’s Wonderland

Një endacak fjalëpak bie pre e punës si pastrues në “Botën e Çudirave të Uillit.” Detyrat e përditshme befas bëhen një luftë e ...
Singam
6.8
HD

Singam

May. 28, 2010

Singam

Nje polic i ndershëm Durai Singam përplaset me kriminelin e rrezikshëm Mayil Vaaganam.  
Monster Trucks
5.7
HD

Monster Trucks

Dec. 26, 2016

Monster Trucks

Duke kërkuar një mënyrë për t’u larguar nga jeta dhe qyteti ku lindi, Tripi, një gjimnazist, ndërton Kamionin Monstër nga pjesë të makinave të ...
The Wedding Unplanner
5.7
HD

The Wedding Unplanner

Feb. 14, 2020

The Wedding Unplanner

Kur zbulon kartëvizitën e një planifikuese dasmash, Aleksia menjëherë i thotë, “PO” Karlosit pa e ditur se ajo i përket vajzës me të ...
Magic Arch
5.4
HD

Magic Arch

Oct. 01, 2020

Magic Arch

Një delfin i ri por me imagjinatë aktive shpeton Qytetin e Peshqve” nga kërcënimi i ngjalave Morejs dhe arrin të bashkohet me babanë e tij ...
Chopsticks
6.5
HD

Chopsticks

May. 31, 2019

Chopsticks

Një grua e talentuar, por e pasigurt në vetvete, do të nisë një përvojë transformuese kur një mashtrues enigmatik e ndihmon atë të marrë mbrapsht ...
Solo Brathuke So Better
5.5
HD

Solo Brathuke So Better

Dec. 24, 2020

Solo Brathuke So Better

Kur një beqar i betuar që ka kaluar rininë e tij duke predikuar kundër martesës dhe dashurisë, ndryshon mendje dhe vendos të martohet, ai ...
The Donkey King
6.4
HD

The Donkey King

Oct. 13, 2018

The Donkey King

Kur sundimtari i qytetit Azad heq dorë papritur nga froni, një gomar me fat fiton zgjedhjet e para të kombit dhe kurorëzohet Mbreti Gomar.
Antboy
5.2
HD

Antboy

Sep. 07, 2013

Antboy

12-vjeçari Pelle aksidentalisht kafshohet nga një milingonë dhe merr fuqi të paimagjinueshme. Me ndihmën e mikut të tij, Vilhelm, Pelle krijon ...
Finding ‘Ohana
6.2
HD

Finding ‘Ohana

Jan. 29, 2021

Finding ‘Ohana

Një verë në O’ahu rurale merr një kthesë emocionuese për dy fëmijë të rritur në Bruklin. Një ditar që tregon për një thesar të humbur prej ...
Populaire
6.9
HD

Populaire

Nov. 27, 2012

Populaire

Roza jeton me babanë e saj të ve dhe është e destinuar të martohet me djalin e një mekaniku vendas, por ëndrra e saj është të jetë sekretare. Kur ...
Matchstick Men
7.3
HD

Matchstick Men

Sep. 01, 2003

Matchstick Men

Një artist fobik i mashtrimeve dhe partneri i tij janë në prag të mashtrimit më fitimprurës, kur një vajzë adoleshente hyn papritur në lojën e ...
Bloody Hell
6.6
HD

Bloody Hell

Jan. 14, 2021

Bloody Hell

Një burrë në arrati, që mbahet rob në një bodrum misterioz, duhet të gjejë mënyrën për të shpëtuar nga një familje e dhunshme dhe e çmendur.
P.O. Box Tinto Brass
5.2
HD

P.O. Box Tinto Brass

Aug. 30, 1995

P.O. Box Tinto Brass

KUJDES! FILMI NDALOHET PER SHIKUES NEN 18 VJEC! PERMBAN SKENA EROTIKE TE FORTA! Ky film është vizualizim i një serie letrash, fotografish dhe ...
Our Friend
7.2
HD

Our Friend

Jan. 22, 2021

Our Friend

Pasi mësoi se gruaja e tij e sëmurë me vdekje ka gjashtë muaj jetë, një burrë mirëpret mbështetjen e mikut të tij më të mirë i cili zhvendoset në ...
Chef
7.3
HD

Chef

May. 08, 2014

Chef

Një kryekuzhinier lë punën e tij në restorant dhe blen një kantinë në një përpjekje për të rimarrë premtimin e tij krijues, ndërsa bashkon ...
Double Dad
5.5
HD

Double Dad

Jan. 15, 2021

Double Dad

Gjatë kohës që mamaja e saj është jashtë shtetit, një vajzë 18-vjeçare e cila ka jetuar në një komunitet hippie gjatë gjithë jetës së saj, del ...
Stuck Apart a.k.a Azizler
6.1
HD

Stuck Apart a.k.a Azizler

Historia e Azizit që vuan nga kriza ekzistenciale në kërkim të rinisë. Ai nuk është i lumtur me punën dhe jetën e tij private që është rrënuar ...
Mama Weed a.k.a La daronne
6.1
HD

Mama Weed a.k.a La daronne

Një përkthyese që punon për policinë përfshihet në anën tjetër të tregtisë së drogës.  
The Family Fang
6.1
HD

The Family Fang

Apr. 16, 2016

The Family Fang

Një vëlla bashkë me motrën e tij ri-kthehen në shtëpinë e tyre familjare në kërkim të prindërve të tyre me famë botërore të cilët janë zhdukur.  
Christmas Jars
7.4
HD

Christmas Jars

Nov. 04, 2019

Christmas Jars

Tregohet historia e gazetares Hope Jensen, e cila zbulon sekretin pas ‘Kavanozave të Krishtlindjes’ të cilët mbushen me para dhe ...
Locked Down
8.1
HD

Locked Down

Mar. 05, 2021

Locked Down

Një çift provon të bëjë një vjedhje bizhuterish me rrezik të lartë, në një dyqan.  
The Cutting Edge
6.9
HD

The Cutting Edge

Mar. 27, 1992

The Cutting Edge

Një patinatore e re plot temperament, së bashku me një ish-lojtar hokeji, bashkohen për të fituar medaljen e artë të olimpiadës në ski, duke ...
Fading Gigolo
6.2
HD

Fading Gigolo

Sep. 07, 2013

Fading Gigolo

Fioravante vendos të bëhet Don Zhuan profesionist që të fitojë para për të ndihmuar mikun e tij të varfër, Murrein. Me Murrein që sillet si ...