Krim

Ludo
7.6
HD

Ludo

Nov. 12, 2020

Ludo

Nga një video seksi e publikuar në internet e deri tek një valixhe e humbur me para, katër histori shumë të ndryshme ndërthuren nëpërmjet tekave ...
The Last Deadly Mission
6.7
HD

The Last Deadly Mission

Mar. 12, 2008

The Last Deadly Mission

Një polic i Marsejës fiton një mundësi shpengimi duke mbrojtur një grua nga burri që vrau prindërit e saj ndërsa ai ishte gati të lirohej nga ...
Bandidas
5.7
HD

Bandidas

Jan. 18, 2006

Bandidas

Në Meksikën e lasht dy femra mundohen të ndryshojnë gjërat duke ndaluar një plaçkitje në bank dhe duke rezultuar të mbrojnë vendin e vetë.  
21 Grams
7.7
HD

21 Grams

Mar. 05, 2003

21 Grams

Një aksident i frikshëm sjell së bashku një matematikan të sëmurë kritik, një nënë të pikëlluar, dhe një ish të dënuar.  
Rogue City
6.2
HD

Rogue City

Oct. 30, 2020

Rogue City

I gjendur mes policëve të korruptuar dhe bandave gangstere të Marsejës që përleshen midis tyre, një polic besnik duhet të mbrojë skuadrën e tij ...
Kajillionaire
6.4
HD

Kajillionaire

Sep. 25, 2020

Kajillionaire

Jeta e një vajze kthehet përmbys kur prindërit e saj kriminelë ftojnë një të huaj të bashkohet me ta në një grabitje të madhe që ata po ...
Deliver Us from Evil
6.7
HD

Deliver Us from Evil

Aug. 05, 2020

Deliver Us from Evil

Një vrasës shkon në Tajlandë në mënyrë që të zgjidhë një rast rrëmbimi të lidhur me të dhe e gjen veten të ndjekur nga një burrë, vëllanë e të ...
12 Hour Shift
5.2
HD

12 Hour Shift

Oct. 02, 2020

12 Hour Shift

Trupat fillojnë të grumbullohen kur një infermiere, përdoruese e drogës, dhe kushëriri i saj përpiqen të gjejnë një veshkë zëvendësuese për një ...
Vanguard
4.9
HD

Vanguard

Sep. 30, 2020

Vanguard

Kompania e fshehtë e sigurisë, Vanguard është shpresa e fundit e mbijetesës për një llogaritar pasi ai vihet në shënjestrën e organizatës së ...
Kafou
6.4
HD

Kafou

Oct. 27, 2017

Kafou

Dy njerëz duhet të dorëzojnë një paketë që kanë në bagazhin e makinës gjatë natës. Por njëri prej tyre hap bagazhin dhe ashtu nisin telashet e ...
Cut Throat City
4.4
HD

Cut Throat City

Jul. 31, 2020

Cut Throat City

Menjëherë pas uraganit Katrina, 4 shokë lagjeje, pa asnjë zgjidhje tjetër, pa dëshirën e tyre pranojnë një ofertë për të ndërmarrë përsipër një ...
American Murder: The Family Next Door
7.2
HD

American Murder: The Family Next Door

Në 2018, 38 vjeçarja Shanann Watts dhe dy fëmijët e saj u zhdukën në Kolorado. Me fakte të reja që mësoheshin, historia e një familje të thjeshtë ...
Above Suspicion
5.4
HD

Above Suspicion

Jun. 20, 2019

Above Suspicion

Historia që çon në dënimin e parë për vrasje të një agjenti të FBI-së.  
Enola Holmes
HD

Enola Holmes

Sep. 23, 2020

Enola Holmes

Kur motra adoleshente e Sherlock Holmes, Enola zbulon që nëna e saj është zhdukur, ajo niset për ta gjetur atë, duke u bërë një super mendjelehtë ...
The Devil All the Time
HD

The Devil All the Time

Sep. 11, 2020

The Devil All the Time

Një djalë i ri lufton për të mbrojtur të dashurit e tij në një qytet plot me kriminelë dhe korrupsion.  
The Mexican
6.1
HD

The Mexican

Mar. 01, 2001

The Mexican

Një burrë transporton një armë antike të quajtur Meksikani, e cila besohet se mban një mallkim, duhet të kalojë kufirin, teksa e dashura i bën ...
Assassins Run
4.2
HD

Assassins Run

Apr. 22, 2013

Assassins Run

Maya bëhet Objekti i mafias ruse, pasi burri i saj, një biznesmen i suksesshëm amerikan, është vrarë.
Ava
5.4
HD

Ava

Aug. 06, 2020

Ava

Një vrasëse me pagesë, futet në listën e zezë për t’u vrarë nga vetë organizata e saj, pasi vinte në diskutim urdhrat që merrte dhe kishte thyer ...
Reasonable Doubt
5.7
HD

Reasonable Doubt

Jan. 17, 2014

Reasonable Doubt

Një avokati i përmbyset jeta kur ai përfshihet në një aksident ndërsa një tjetër burrë arrestohet për krimin e tij dhe akuzohet për vrasje..
Most Wanted a.k.a Target Number One
6.1
HD

Most Wanted a.k.a Target Number One

Një gazetar investigativ lufton për të ekspozuar të vërtetën e shtrembëruar të një operacioni policor kundër heroinës, ku është futur në kurth ...
Stray Bullets
4.1
HD

Stray Bullets

Feb. 10, 2017

Stray Bullets

Në veri të Nju Jorkut, dy adoleshentë kanë për detyrë të pastrojnë rulotën e vjetër të babit të njërit prej tyre në një pronë të braktisur. ...
Above the Rim
6.6
HD

Above the Rim

Mar. 23, 1994

Above the Rim

Historia e një ylli premtues të basketbollit në shkollën e mesme dhe marrëdhëniet e tij me dy vëllezër, një tregtar i drogës dhe tjetri një ...
Project Power
HD

Project Power

Aug. 14, 2020

Project Power

Një ish-ushtar bashkëpunon me një polic dhe një vajzë të re për të gjetur burimin e një pilule të rrezikshme, që i siguron superfuqi të ...
The Tax Collector
4.7
HD

The Tax Collector

Aug. 07, 2020

The Tax Collector

Një “mbledhës taksash” që punon për një lord droge, sheh që siguria e familjes së tij rrezikohet kur një kundërshtar i shefit të tij ...
Paydirt
HD

Paydirt

Aug. 07, 2020

Paydirt

Një ish i burgosur del me liri me kush nga burgu dhe takohet me shoqërinë e vjetër për të gjetur një thesar që kishin vjedhur. Ndërkohë një ...
Yaara
6.2
HD

Yaara

Jul. 30, 2020

Yaara

Historia e “Bandës Chaukdi” dhe dy burrave që ndihmuan në ndërtimin e kësaj bande. Kjo bandë prej katër personash është kapur nga policia dhe po ...
Raat Akeli Hai
7.6
HD

Raat Akeli Hai

Jul. 31, 2020

Raat Akeli Hai

Filmi flet për një polic në një qyteti të vogël i cili është thirrur për të hetuar vdekjen e një politikani. Hetimi komplikohet nga sekretet e ...
Offering to the Storm
6.3
HD

Offering to the Storm

Jul. 24, 2020

Offering to the Storm

Kur detektivja Salazar përpiqet të zgjidh një çështje që ka përndjekur për vite me radhë qytetin dhe familjen e saj, ajo zbulon të fshehta të ...
Psych 2: Lassie Come Home
7.8
HD

Psych 2: Lassie Come Home

Shaun dhe Gus sapo janë kthyer në Santa Barbara për të ndihmuar shefin e tyre por e gjejnë veten jo të mirëpritur në klinikën ku është shtruar ...
The Silencing
6.2
HD

The Silencing

Jul. 18, 2020

The Silencing

Një gjahtar me metoda të përmirësuara të gjahut, e jeton jetën e tij i izoluar në një strehë që mbron kafshët e egra, përfshihet në një lojë ...