Dramë

Pacto de Fuga
7.3
HD

Pacto de Fuga

Jan. 23, 2020

Pacto de Fuga

Ky film bazohet në histori të vërtetë. Në vitin 1990, 49 të burgosur politik u arratisën me anë të një tuneli i cili iu desh 18 muaj për ta hapur ...
Tommaso
6.0
HD

Tommaso

Jan. 08, 2020

Tommaso

Një burrë me probleme kërkon të gjejë stabilitet në jetën e tij të re në Itali me një grua më të re. Ai has vështirësi që ta përshtasë këtë ...
Lassie Come Home
5.9
HD

Lassie Come Home

Feb. 20, 2020

Lassie Come Home

Lesi është qenushja e Flosë. Ata kanë një lidhje shumë të fortë së bashku. Vështirësitë financiare do të detyrojnë familjen të heqë dorë nga ...
I Met a Girl
5.8
HD

I Met a Girl

Nov. 26, 2020

I Met a Girl

Një muzikant ambicioz niset në një udhëtim epik, përtej qytetit për të gjetur vajzën e ëndrrave të tij, e cila mund të jetë pjesë e imagjinatës ...
Modigliani
7.4
HD

Modigliani

May. 18, 2004

Modigliani

Historia e rivalitetit të hidhur të Amedeo Modiglianit me Pablo Picasso dhe romancës së tij tragjike me Jeanne Hebuterne.  
C U Soon.
8.0
HD

C U Soon.

Sep. 01, 2020

C U Soon.

Xhimi njihet me Anunë në një faqe interneti takimesh dhe vendos të martohet me të. Nëna e Xhimit i kërkon kushëririt të tij Kevin, të zbulojë ...
Freaks – You’re One of Us
5.3
HD

Freaks – You’re One of Us

E informuar nga një endacak misterioz, një kuzhiniere zbulon që ka superfuqi dhe zbulon një konspiracion të gjerë dhe të neveritshëm.  
Gunjan Saxena: The Kargil Girl
5.2
HD

Gunjan Saxena: The Kargil Girl

Frymëzuar nga jeta e një oficereje të re e cila shkroi historinë duke u bërë gruaja e parë indiane që i bashkohej forcave ajrore indiane në ...
Still Here
5.7
HD

Still Here

Aug. 27, 2020

Still Here

Një gazetar nga Nju Jorku, të cilit i ngarkohet historia e zhdukjes së një vajze të vogël afro-amerikane, rrezikon karrierën dhe e merr çështjen ...
The One and Only Ivan
6.7
HD

The One and Only Ivan

Aug. 21, 2020

The One and Only Ivan

Kur një elefant e vogël i bashkohet cirkun në të cilin gorilla, Ivan, kishte vite që ishte ylli i shfaqjes, ndryshime fillojnë të ndodhin në ...
Fatima
6.4
HD

Fatima

Aug. 13, 2020

Fatima

Bazuar në ngjarje historike, tre barinj të rinj në Fátima, Portugali, raportojnë vizione të Virgjëreshës Mari, duke frymëzuar besimtarë dhe ...
Made in Italy
5.6
HD

Made in Italy

Aug. 06, 2020

Made in Italy

Një piktor udhëton nga Londra në Itali për të shitur shtëpinë e vjetër atje që mbart kujtime të gruas së tij që tashmë ka ndërruar jetë.  
Fidelity
6.1
HD

Fidelity

Oct. 31, 2019

Fidelity

“Besnikëria” : Lena është një mami dhe gjinekologe e talentuar, burri i saj Sergei është një aktor në një teatër drame. Ata janë të ...
These Final Hours
6.7
HD

These Final Hours

Jul. 31, 2014

These Final Hours

Një njeri egoist ishte nisur drejt një feste që po zhvillohej pak orë para fundit të botës, por përfundon duke shpëtuar një vajzë të vogël dhe ...
Eternal Beauty
6.2
HD

Eternal Beauty

Aug. 21, 2020

Eternal Beauty

Pasi Xhejn bie në një gjendje dëshpërimi për skizofreninë e saj, ajo has në burime të reja dashurie dhe jete me rezultate befasuese.  
I’m Thinking of Ending Things
7.2
HD

I’m Thinking of Ending Things

Plot me dyshime, një grua e re udhëton me të dashurin e saj të ri në fermën e veçuar të prindërve të tij. Me të mbërritur, ajo fillon të dyshojë ...
High Strung Free Dance
6.7
HD

High Strung Free Dance

Sep. 13, 2018

High Strung Free Dance

Një koreograf i ri bën bashkë disa balerinë modern dhe një pianist për shfaqjen më të shikuar në Broadway të New York-ut.  
The Burnt Orange Heresy
5.8
HD

The Burnt Orange Heresy

Mar. 06, 2020

The Burnt Orange Heresy

Një kritik arti i etur famë verbohet nga ambicia e tij dhe ndërmmer një plan të mbushur me gënjeshtra, pa arritur të kuptojë që një nga të ...
Mulan
HD

Mulan

Sep. 04, 2020

Mulan

Për të shpëtuar babanë e saj të sëmurë në mënyrë që mos shkonte në luftë, një femër e re e patrembur maskohet si burrë të mbroj perandorinë e saj ...
A Tale of Three Sisters a.k.a Kiz Kardesler
7.5
HD

A Tale of Three Sisters a.k.a Kiz Kardesler

Tri vajza të reja kthehen përsëri tek babai i tyre në një fshat të varfër në Anadollin qendror, njëra pas tjetrës, pasi dështuan në strehimet e ...
The Fall
7.9
HD

The Fall

Sep. 09, 2006

The Fall

Në një spital në periferi të Los Anxhelesit të viteve 1920, një aktor i lënduar fillon t’i tregojë një pacienteje tjetër, një vajzë me krah të ...
Seven Days
6.5
HD

Seven Days

Jun. 22, 2010

Seven Days

Historia e një doktorri që kërkon hakmarrje për vajzen e tij të vogel të cilën e kanë përdhunuar.Ai gjen fajtorin e rremben atë dhe fillon ...
Unknown Origins
6.1
HD

Unknown Origins

Aug. 28, 2020

Unknown Origins

Një inspektor i ri përfundon i përfshirë në botën e adhuruesve të librave me ilustrime pas disa vrasjeve të tmerrshme.
Steel Rain 2: Summit
6.6
HD

Steel Rain 2: Summit

Jul. 29, 2020

Steel Rain 2: Summit

Në një samit i udhëheqësve të Koresë së Jugut, Koresë së Veriut dhe SHBA-së, ku ata synojnë të diskutojnë çështjen bërthamore të Koresë së Veriut ...
Ava
5.4
HD

Ava

Aug. 06, 2020

Ava

Një vrasëse me pagesë, futet në listën e zezë për t’u vrarë nga vetë organizata e saj, pasi vinte në diskutim urdhrat që merrte dhe kishte thyer ...
Emperor
5.4
HD

Emperor

Mar. 27, 2020

Emperor

Duke luftuar për të shkuar drejt veriut, që të fitojë lirinë e tij dhe të familjes së tij, skllavi Shields Green me nofkën ...
Silhouette
5.5
HD

Silhouette

Jan. 28, 2019

Silhouette

Silueta është historia e Jack dhe Amanda Harms të cilët, pas vdekjes së vajzës së tyre të re, nisen dhe futen në izolim për të filluar përsëri ...
The Devil’s Violinist
6.1
HD

The Devil’s Violinist

Jan. 30, 2013

The Devil’s Violinist

Bazuar në historinë e jetës së violinistit dhe kompozitorit të shekullit të 19-të, Nikola’ Paganinit, menaxherit të tij djallëzor dhe ...
Stray Bullets
4.1
HD

Stray Bullets

Feb. 10, 2017

Stray Bullets

Në veri të Nju Jorkut, dy adoleshentë kanë për detyrë të pastrojnë rulotën e vjetër të babit të njërit prej tyre në një pronë të braktisur. ...
Tesla
5.1
HD

Tesla

Aug. 14, 2020

Tesla

Një udhëtim fantastik biografik në jetën e njërit nga shkencëtarëve më influencues dhe revolucionarë të të gjitha kohërave për të parë idetë e ...