Dublim Shqip

Frozen II
7.3
HD

Frozen II

Nov. 20, 2019

Frozen II

Frozen 2: Elsa, mbretëresha e dëborës ka një dhunti të jashtëzakonshme: fuqinë për të krijuar akull dhe borë. Por, pavarësisht sa e lumtur është ...
Qofte nga Qielli 1
6.9
HD

Qofte nga Qielli 1

Sep. 17, 2009

Qofte nga Qielli 1

Cloudy with a Chance of Meatballs: Një shkencëtar vendas shpesh vlerësohet si një dështim derisa ai të shpikë një makinë që mund të bëjë që ...
Rapunzel (Tangled)
7.7
HD

Rapunzel (Tangled)

Nov. 24, 2010

Rapunzel (Tangled)

Flokëgjata Rapunzel ka kaluar tërë jetën e saj në një kullë, por tani që një hajdut i arratisur e ka gjetur atë, ajo është gati për ta zbuluar ...
Bota e lodrave 3
8.3
HD

Bota e lodrave 3

Jun. 16, 2010

Bota e lodrave 3

Toy story 3: Lodrat janë dorëzuar gabimisht në një qendër që kujdesen për lodrat para se Andi të niset për në kolegj, dhe është Woody ai që do të ...
Ne kërkim të Nemos
8.1
HD

Ne kërkim të Nemos

May. 30, 2003

Ne kërkim të Nemos

Finding Nemo: Nje peshk i vogel me emrin Nemo del ne jete dhe perballet me egersine e njeriut. I ati i tij Marlin, vendos ta kerkoje dhe ta gjeje ...
Bota e lodrave 2
7.9
HD

Bota e lodrave 2

Oct. 30, 1999

Bota e lodrave 2

Toy story 2: Kur Woody është vjedhur nga një koleksionist lodrash, Buzz dhe miqtë e tij zotohen për ta shpëtuar atë, por Woody gjen idenë e ...
Bethoven 5
4.1
HD

Bethoven 5

Dec. 02, 2003

Bethoven 5

Beethovens 5th: Sara Njutoni dhe Beethoven kalon verën me Fredi Kablinski në Zhivë, një qytet të pazakontë.
Xhorxhi Kuriozi
6.5
HD

Xhorxhi Kuriozi

Feb. 10, 2006

Xhorxhi Kuriozi

Curious George: Prezantimi i filmit është një karikaturë ku ne jemi futur në një majmun të lumtur dhe të djallëzuar, por pak të vetmuar diku në ...
Fëmijët Spiunë
5.4
HD

Fëmijët Spiunë

Mar. 18, 2001

Fëmijët Spiunë

Spy kids 1: Karmen Kortez dhe vëllai i saj më i vogël Xhuni Kortez jetojnë me prindërit e tyre, Gregorio dhe Ingrid, të cilët besojnë se janë të ...
Agjenti Kodi Banks
5.0
HD

Agjenti Kodi Banks

Mar. 14, 2003

Agjenti Kodi Banks

Agent Cody Banks: Një agjent qeveritar trajnon Kodi Banks në mënyrën e operacioneve të fshehta që kërkojnë pjesëmarrës të rinj.
Gjigandi i Hekurt
8
HD

Gjigandi i Hekurt

Aug. 06, 1999

Gjigandi i Hekurt

Per Hogartin kjo duhet te ishte nje dite si gjithe te tjerat. Por jo, ai gjen rastesisht nje Robot Gjigant prej Hekuri qe vjen nga nje bote ...
Arratisja e Pulave
7.0
HD

Arratisja e Pulave

Jun. 21, 2000

Arratisja e Pulave

Chicken Run: Kur një gjel fluturon në një fermë pulash, pulat e shohin atë si një mundësi për t’i shpëtuar pronarëve të tyre të këqij.
Rreth Botës Për 80 Ditë
5.9
HD

Rreth Botës Për 80 Ditë

Around the World in 80 Days: Phileas Foggis një shpikës që jeton në Anglikën Viktoriane. Ai beson se mund të udhëtojë nëpër botë për 80 ditë. Një ...
Oborri i Fermes
5.6
HD

Oborri i Fermes

Aug. 04, 2006

Oborri i Fermes

Barnyard: Me largimin e fermerit, të gjitha kafshët luajnë … dhe këndojnë. Përfundimisht, edhe pse, dikush duhet të ndërhyjë për të ...
Mulan
7.6
HD

Mulan

Jun. 18, 1998

Mulan

Për të shpëtuar nga vdekja babain e saj në ushtri, një vajzë kineze fshehurazi shkon në vendin e tij dhe bëhet një nga heronjtë më të mëdhenj të Kinës.
Bethoven 4
4.1
HD

Bethoven 4

Dec. 04, 2001

Bethoven 4

Beethoven’s 4th: Familja është befasuar dhe është në mëdyshje kur Beethoven papritmas bëhet i bindur. Rezulton se ky është një skenar i ...
Doktor Dulitell 1
5.4
HD

Doktor Dulitell 1

Jun. 22, 1998

Doktor Dulitell 1

Një Doktor konstaton se ai mund të kuptojë se çfarë janë duke thënë kafshët dhe kafshët gjithashtu e kuptojnë atë.
Përbindëshat
8.0
HD

Përbindëshat

Nov. 01, 2001

Përbindëshat

Monsters, Inc.: Përbindëshat gjenerojnë energji për qytetin e tyre duke frikësuar fëmijët , por ata janë tmerrësisht të frikësuar duke menduar se ...