Familjar

Tom & Jerry
6.6
HD

Tom & Jerry

Feb. 12, 2021

Tom & Jerry

Rilind rivaliteti legjendar mes Tomit dhe Xherrit, ndërkohë që ky i fundit shkon në hotelin më të mirë të Nju Jorkut, në prag të dasmës së ...
Xico’s Journey
5.0
HD

Xico’s Journey

Nov. 12, 2020

Xico’s Journey

Një vajzë, qeni i saj dhe shoku i saj i ngushtë nisen në një rrugëtim të vështirë për të shpëtuar malin e shenjtë nga shkatërrimi. Qeni i saj me ...
Earwig and the Witch
4.6
HD

Earwig and the Witch

Oct. 18, 2020

Earwig and the Witch

Një jetime kokëfortë, e quajtur Eruig, birësohet nga magjistarja Bela Jaga dhe një shkrimtar demon, i quajtur Mandrejk, vetëm për të shërbyer si ...
The Donkey King
6.4
HD

The Donkey King

Oct. 13, 2018

The Donkey King

Kur sundimtari i qytetit Azad heq dorë papritur nga froni, një gomar me fat fiton zgjedhjet e para të kombit dhe kurorëzohet Mbreti Gomar.
Antboy
5.2
HD

Antboy

Sep. 07, 2013

Antboy

12-vjeçari Pelle aksidentalisht kafshohet nga një milingonë dhe merr fuqi të paimagjinueshme. Me ndihmën e mikut të tij, Vilhelm, Pelle krijon ...
Finding ‘Ohana
6.2
HD

Finding ‘Ohana

Jan. 29, 2021

Finding ‘Ohana

Një verë në O’ahu rurale merr një kthesë emocionuese për dy fëmijë të rritur në Bruklin. Një ditar që tregon për një thesar të humbur prej ...
Double Dad
5.5
HD

Double Dad

Jan. 15, 2021

Double Dad

Gjatë kohës që mamaja e saj është jashtë shtetit, një vajzë 18-vjeçare e cila ka jetuar në një komunitet hippie gjatë gjithë jetës së saj, del ...
Super Bear
5.1
HD

Super Bear

Feb. 01, 2019

Super Bear

Baba ariu jeton në pyll me djalin e tij Si Ha, por kur vogëlushi i tij kapet nga një kriminel për t’u shitur në tregun e zi, baba ariu niset në ...
To: Gerard
6.5
HD

To: Gerard

Jun. 15, 2020

To: Gerard

FILM I SHKURTER : Një burrë i moshuar plot gjallëri i jep lumturi një vajze të vogël përmes magjisë…  
Evan Almighty
5.4
HD

Evan Almighty

Jun. 09, 2007

Evan Almighty

Evan Bakster bëhet deputet dhe shpërngulet në një qytet të ri. Por misioni i tij bëhet të ndërtojë arkën e Noas për botën.  
We Can Be Heroes
HD

We Can Be Heroes

Dec. 25, 2020

We Can Be Heroes

Kur pushtuesit alienë rrëmbejnë superheronjtë e Tokës, fëmijët e tyre duhet të bashkohen dhe të mësojnë të punojnë së bashku nëse duan të ...
The Young and Prodigious T.S. Spivet
7.1
HD

The Young and Prodigious T.S. Spivet

T.S Spivet është një djalosh i vogël dhe gjenial me një familje po aq të veçantë sa vetja. Me dëshirën për përmirësuar veten dhe zbulimet e tij ...
The Little Rascals
6.3
HD

The Little Rascals

Aug. 05, 1994

The Little Rascals

Disa djem të vegjël batakçinj kanë krijuar grupin e tyre “Djemtë që urrejnë vajzat”. Ata do të përpiqen t’i prishin punë mikut të tyre që ...
Safety
6.8
HD

Safety

Dec. 11, 2020

Safety

I ndihmuar nga shokët e tij të skuadrës dhe komuniteti, lojtari i futbollit të Universitetit Klemson, Rei Mekëlërthbei arrin sukses në fushë ...
Robo
5.1
HD

Robo

Oct. 31, 2019

Robo

12 vjeçari Mitja Privalov ëndërron të bëhet një artist. Por prindërit e tij inxhinierë të robotikës duan që ai të ndjekë hapat e tyre. Mitja ...
The Croods: A New Age
7.1
HD

The Croods: A New Age

Nov. 25, 2020

The Croods: A New Age

Familja para-historike Croods sfidohet nga një familje rivale Bettermans, të cilët pretendojnë se janë më të zgjuar dhe më të evoluar.  
The Snowman
8.2
HD

The Snowman

Dec. 26, 1982

The Snowman

Në prag të Krishtlindjes, një djalosh i vogël ndërton një njeri dëbore i cili mund të fluturoje, ai e çon djaloshin në Polin e Veriut për të ...
Wolfwalkers
8.2
HD

Wolfwalkers

Oct. 26, 2020

Wolfwalkers

Një gjuetar i ri nxënës dhe babai i saj udhëtojnë në Irlandë për të ndihmuar në zhdukjen e tufës së fundit të ujkut. Por gjithçka ndryshon kur ...
Godmothered
6.2
HD

Godmothered

Dec. 04, 2020

Godmothered

Një ndrikull zanash e re dhe e pakualifikuar niset për të provuar vlerën e saj duke gjetur një vajzë të re, kërkesa e së cilës për ndihmë u injorua.
The Christmas Train
6.5
HD

The Christmas Train

Nov. 25, 2017

The Christmas Train

Një gazetar vendos të marrë trenin nga Uashingtoni për në Los Anxhelos për Krishtlindje që të marrë frymëzim për një histori në nder të babait të ...
Just Another Christmas
7.7
HD

Just Another Christmas

Dec. 03, 2020

Just Another Christmas

Ngecur në një hark kohor kur janë gjithmonë Krishtlindjet , një familjar që I urren Krishtlindjet fillon të mësojë se çfarë është vërtet e ...
Team Marco
5.8
HD

Team Marco

Oct. 06, 2020

Team Marco

12 vjeçari Marko është i fiksuar me iPad-in e tij dhe vështirë se del nga shtëpia. Pasi gjyshja e tij vdes dhe gjyshi zhvendoset në shtëpinë e ...
Operation Christmas Drop
5.8
HD

Operation Christmas Drop

Nov. 05, 2020

Operation Christmas Drop

Ndihmësja e Kongresmenes Erica, heq dorë nga Krishtlindjet me familjen për të udhëtuar sipas urdhrit të shefes së saj. Në një bazë të Forcave ...
A Princess for Christmas
6.4
HD

A Princess for Christmas

Dec. 03, 2011

A Princess for Christmas

Me ftesë të një të afërmi të larguar, një grua e re udhëton me mbesën dhe nipin e saj në një kështjellë në Evropë për Krishtlindje, ku ajo ...
Swimming for Gold
5.6
HD

Swimming for Gold

Sep. 17, 2020

Swimming for Gold

Kur babai i Kler Karpenter e dërgon atë në Australi për të stërvitur një ekip noti djemsh Kler e gjen veten ballë për ballë me rivalen e saj prej ...
The Christmas Chronicles: Part Two
6.3
HD

The Christmas Chronicles: Part Two

Kejt Pirsi, e cila është tashmë një adoleshente cinike, ribashkohet papritur me Santa Klausin, kur një ngatërrestar misterioz kërcënon të anulojë ...
A Christmas Gift from Bob
6.1
HD

A Christmas Gift from Bob

Vazhdojnë aventurat e Xhejms Bouenit dhe Bobit. Xhejmsi, një muzikant në rrugët e Londrës, e gjen veten në shënjestrën e një hetimi për ...