Fantashkencë

Lucy
6.4
HD

Lucy

Jul. 25, 2014

Lucy

Lusi, rrëmbehet paritur në një ujdi të errët, pasi në trupin e saj futet një drogë e pa njohur më parë, ajo transformohet në një luftëtare e ...
I Origins
7.3
HD

I Origins

Jul. 18, 2014

I Origins

Një biolog molekular dhe partnerja e tij e laboratorit zbulojnë fakte që mund të ndryshojnë rrënjësisht shoqërinë në mënyrën se si ne e njohim.
Orbiter 9
5.4
HD

Orbiter 9

Apr. 07, 2017

Orbiter 9

Një vajzë e mbyllur në një anije hapësinore zbulon se jeta e saj nuk është ashtu si ajo mendon.
Wonder Woman
8.1
HD

Wonder Woman

May. 30, 2017

Wonder Woman

Përpara se të bëhej Wonder Woman, ajo ishte Diana, princesha e Amazonës e një luftëtare e stërvitur. Kur një avion rrëzohet në ishull dhe piloti ...
Anon
5.2
HD

Anon

May. 03, 2018

Anon

Në një botë ku teknologjia ka larguar anonimitetin dhe krimin, një detektiv takon një grua që rrezikon të rrëzoj sigurinë e kësaj bote.
Ex Machina
7.7
HD

Ex Machina

Jan. 21, 2015

Ex Machina

Një programues i ri, pjesë e kompanisë më të madhe të internetit në botë, fiton një konkurs për të kaluar një javë në pronën private të shefit ...
The Giver
6.5
HD

The Giver

Aug. 11, 2014

The Giver

Historia e DHËNËSIT përqendrohet te Xhonas, një djalosh që jeton në një botë ideale e pa ngjyra. Kur ai fillon të kalojë kohë me Dhënësin, i cili ...
Elysium
6.6
HD

Elysium

Aug. 07, 2013

Elysium

Në vitin 2154 ekzistojnë dy klasa njerëzish: shumë të pasurit që jetojnë në një stacion hapësinor të bërë nga njeriu të quajtur Elizium, dhe ...
Doctor Strange
7.5
HD

Doctor Strange

Oct. 25, 2016

Doctor Strange

Një neurokirurg ndërmerr një udhëtim me shpresën për të shpëtuar profesionin e tij pas një aksidenti, por çdo gjë merr një tjetër rrjedhë. Stiven ...
Junie-Xhuna
4.6
HD

Junie-Xhuna

Oct. 14, 2014

Junie-Xhuna

Një çift pa fëmijë, Dejvi dhe Lili, birësojnë një vajzë me emrin Xhuna. Asnjë familje nuk e do sepse ajo shkakton vazhdimisht gjëra të këqija. Me ...
The First Purge
5.2
Full HD

The First Purge

Jul. 04, 2018

The First Purge

Partia e tretë politike e Amerikës, Themeluesit e Rinj të Amerikës, vijnë në pushtet dhe kryejnë një eksperiment: 12 orë në Staten Island pa ...
The Dawnseeker
8.4
Full HD

The Dawnseeker

Aug. 16, 2018

The Dawnseeker

Ngjarja vendoset në vitin 2245, kur Dielli i Tokës rrezikon të shuajë krejt njerëzimin. 5 mercenarë udhëtojnë drejt një planeti të panjohur, në ...
Lake Placid: Legacy
3.8
Full HD

Lake Placid: Legacy

Apr. 28, 2018

Lake Placid: Legacy

Të etur për aventurë, një grup eksploruesish nisen drejt një liqeni të qetë në Mejn, që është vendi i një sekreti vdekjeprurës. Fatkeqësisht, ...
Jurassic World: Fallen Kingdom
7
HD

Jurassic World: Fallen Kingdom

Kur vullkani i fjetur i ishullit fillon të riaktivizohet, Owen dhe Claire zhvillojnë një fushatë për shpëtimin e dinosaurve të mbetur nga kjo ...
Devil’s Gate
5.1
HD

Devil’s Gate

Apr. 24, 2017

Devil’s Gate

Set in the small town of Devil’s Gate, North Dakota, the film examines the disappearance of a local woman and her young son. Schull plays ...
Black Hollow Cage
4.9
HD

Black Hollow Cage

Jul. 04, 2017

Black Hollow Cage

Një vajzë që jeton e izoluar në një shtëpi në pyll vetëm me babanë e saj dhe një qen, gjen mes pemëve një pajisje kubike misterioze me aftësinë ...
Rampage
6.5
HD

Rampage

Apr. 12, 2018

Rampage

Kur tre kafshë të ndryshme infektohen me një patogjen të rrezikshëm, një primatolog dhe një gjenetist bashkohen që t’i ndalojnë të ...
2036 Origin Unknown
0.0
HD

2036 Origin Unknown

Jun. 08, 2018

2036 Origin Unknown

Pas misionit të parë të drejtuar në Mars që përfundoi në një aksident vdekjeprurës, kontrolluesja e misionit Mekenzi ‘Mek’ Uillson ...
Fahrenheit 451
5.8
HD

Fahrenheit 451

May. 19, 2018

Fahrenheit 451

Në një botë të ardhshme ku librat ndalohen dhe digjen, një zjarrfikës fillon të lexojë në fshehtësi dhe zbulon një grupim rebel të përkushtuar ...
Juarez 2045
3.2
HD

Juarez 2045

Apr. 01, 2017

Juarez 2045

Është viti 2045. Lufta kundër drogës në Meksikë është ashpërsuar për shkak të një karteli droge të pamëshirshëm i cili po përdor robotë për të ...
The Titan
7.1
HD

The Titan

Mar. 30, 2018

The Titan

Një familje merr pjesë në një eksperiment njerëzor. Ky eksperiment ka si qëllim krijimin e një qenie të re njerëzore që mund të përshtatet me ...
The Gateway
5.9
HD

The Gateway

Feb. 13, 2018

The Gateway

Një grua dhe asistenti i saj po përpiqen të krijojnë një lidhje mes botëve të ndryshme. Pas vdekjes së burrit të saj, ajo udhëton në një botë ...
Cold Skin
5.9
HD

Cold Skin

Oct. 20, 2017

Cold Skin

Një djalë i ri arrin në një ishull të largët dhe e gjen veten të bllokuar në një betejë për jetën e tij.
The Cloverfield Paradox
6.2
HD

The Cloverfield Paradox

Feb. 04, 2018

The Cloverfield Paradox

Në orbitën e një planeti në prag lufte, shkencëtarët testojnë një pajisje për të zgjidhur krizën e energjisë dhe përfundojnë ballë për ballë me ...
Transformers: The Last Knight
5.3
HD

Transformers: The Last Knight

Autobotët dhe Deseptikonët janë në luftë ndërkohë që fati i njerëzimit varet në fije të perit. Optimus Praimi është zhdukur. Çelësi për të ...
Be Afraid
4.8

Be Afraid

Jun. 01, 2017

Be Afraid

John fillon të ketë paraliza gjatë gjumit dhe ndërsa qëndron i shtrirë në krevat, qenie të cilat ekzistojnë në hijet e errëta të natës e ...
The Recall
3.8

The Recall

Jun. 02, 2017

The Recall

Pesë miq gjatë pushimeve qëndrojnë në një shtëpi duke pritur asgjë më shumë se një kohë zbavitëse, duke mos ditur që planeti Tokë është nën një ...