Fantazi

Blithe Spirit
5.4
HD

Blithe Spirit

Nov. 10, 2020

Blithe Spirit

Një medium spiritualist mban një seance për një shkrimtar që vuan nga bllokimi, por aksidentalisht thërret shpirtin e gruas së tij të parë të ...
Monster Hunter
5.3
HD

Monster Hunter

Dec. 03, 2020

Monster Hunter

Një portal e çon togerin Artemis dhe një skuadër ushtarësh elitarë në një botë të çuditshme ku sundojnë përbindësha të fuqishëm e të ...
The Map of Tiny Perfect Things
6.7
HD

The Map of Tiny Perfect Things

Dy adoleshentë që jetojnë në të njëjtën ditë në mënyrë të përsëritur, duke i dhënë atyre mundësinë, që të krijojnë hartën e “Gjërave ...
Earwig and the Witch
4.6
HD

Earwig and the Witch

Oct. 18, 2020

Earwig and the Witch

Një jetime kokëfortë, e quajtur Eruig, birësohet nga magjistarja Bela Jaga dhe një shkrimtar demon, i quajtur Mandrejk, vetëm për të shërbyer si ...
Black Beach
5.5
HD

Black Beach

Sep. 25, 2020

Black Beach

Carlos është një biznesmen, i cili merr njëkërkesë për të ndërmjetësuar në emër të një inxhinieri amerikan në industrinë e naftës i cili është ...
Legend of Deification
6.3
HD

Legend of Deification

Oct. 01, 2020

Legend of Deification

I internuar në botën njerëzore, një luftëtar duhet të vrasë një dhelpër djall që të rikthehet në parajsë dhe të bëhet një hyjni.  
Evan Almighty
5.4
HD

Evan Almighty

Jun. 09, 2007

Evan Almighty

Evan Bakster bëhet deputet dhe shpërngulet në një qytet të ri. Por misioni i tij bëhet të ndërtojë arkën e Noas për botën.  
Soul
7.8
HD

Soul

Dec. 25, 2020

Soul

Një muzikant që ka humbur pasionin për profesionin e tij, pëson një aventurë të çuditshme para një momenti shumë të rëndësishëm në jetën e tij. E ...
We Can Be Heroes
HD

We Can Be Heroes

Dec. 25, 2020

We Can Be Heroes

Kur pushtuesit alienë rrëmbejnë superheronjtë e Tokës, fëmijët e tyre duhet të bashkohen dhe të mësojnë të punojnë së bashku nëse duan të ...
Click
6.4
HD

Click

Jun. 23, 2006

Click

Një arkitekt i dhënë pas punës gjen një telekomandë universale që i lejon të përshpetojë kohën dhe ta rikthejë në pjesë të ndryshme të jetës së ...
Wonder Woman 1984
6.8
HD

Wonder Woman 1984

Dec. 16, 2020

Wonder Woman 1984

Diana Prince jeton qetësisht midis njerëzve në vitet 1980 – një epokë teprimesh të shtyra nga qëllimi për t’i pasur të gjitha. ...
Undine
6.4
HD

Undine

Jul. 01, 2020

Undine

Undine punon si historiane dhe ligjëron mbi zhvillimin urban të Berlinit. Por kur burri që dashuron e tradhëton ajo vepron sipas mitit të lashtë. ...
The Croods: A New Age
7.1
HD

The Croods: A New Age

Nov. 25, 2020

The Croods: A New Age

Familja para-historike Croods sfidohet nga një familje rivale Bettermans, të cilët pretendojnë se janë më të zgjuar dhe më të evoluar.  
The Snowman
8.2
HD

The Snowman

Dec. 26, 1982

The Snowman

Në prag të Krishtlindjes, një djalosh i vogël ndërton një njeri dëbore i cili mund të fluturoje, ai e çon djaloshin në Polin e Veriut për të ...
Broil
5.3
HD

Broil

Oct. 13, 2020

Broil

Broil ndjek një familje jofunksionale që garon për të kontrolluar të ardhmen e pasurisë së tjerve.  
Parallel
5.9
HD

Parallel

Apr. 10, 2018

Parallel

Një grup shokësh zbulojnë rastësisht një pasqyrë e cila shërben si një portal për të shkuar në universe të tjerë, por shpejt, ata mësojnë se ...
Wolfwalkers
8.2
HD

Wolfwalkers

Oct. 26, 2020

Wolfwalkers

Një gjuetar i ri nxënës dhe babai i saj udhëtojnë në Irlandë për të ndihmuar në zhdukjen e tufës së fundit të ujkut. Por gjithçka ndryshon kur ...
Godmothered
6.2
HD

Godmothered

Dec. 04, 2020

Godmothered

Një ndrikull zanash e re dhe e pakualifikuar niset për të provuar vlerën e saj duke gjetur një vajzë të re, kërkesa e së cilës për ndihmë u injorua.
The Christmas Chronicles: Part Two
6.3
HD

The Christmas Chronicles: Part Two

Kejt Pirsi, e cila është tashmë një adoleshente cinike, ribashkohet papritur me Santa Klausin, kur një ngatërrestar misterioz kërcënon të anulojë ...
Jingle Jangle: A Christmas Journey
6.6
HD

Jingle Jangle: A Christmas Journey

Disa dekada pasi nxënësi i tij e tradhton atë, një prodhues lodrash dikur i lumtur gjen shpresë të re kur mbesa e tij e talentuar shfaqet në ...
Jiu Jitsu
3.2
HD

Jiu Jitsu

Nov. 20, 2020

Jiu Jitsu

Një herë në 6 vite, sa herë kometa kalon afër tokës, do ringjallet një luftëtar Ji-Jitsu i cili duhet të përballet me pushtuesin që vjen nga një ...
Come Away
5.8
HD

Come Away

Nov. 12, 2020

Come Away

Kur vëllai i tyre i madh vdes, Piteri dhe Liza kërkojnë të shpëtojnë prindërit e tyre nga dëshpërimi derisa të detyrohen të zgjedhin midis ...
The Mortuary Collection
6.6
HD

The Mortuary Collection

Oct. 08, 2020

The Mortuary Collection

Në prag të pensionit, një sipërmarrës për ceremoni varrimi, tregon disa nga historitë më të çuditshme, që ka hasur në karrierën e tij të gjatë. ...
Hocus Pocus
6.9
HD

Hocus Pocus

Jul. 16, 1993

Hocus Pocus

Pas 300 vitesh dremitjeje, tre motra shtriga ringjallen në qytetin Salem natën e Hallouinit, tani e gjithë situata mbetet në dorën e tre fëmijëve ...