Hindi

Singam
6.8
HD

Singam

May. 28, 2010

Singam

Nje polic i ndershëm Durai Singam përplaset me kriminelin e rrezikshëm Mayil Vaaganam.  
Solo Brathuke So Better
5.5
HD

Solo Brathuke So Better

Dec. 24, 2020

Solo Brathuke So Better

Kur një beqar i betuar që ka kaluar rininë e tij duke predikuar kundër martesës dhe dashurisë, ndryshon mendje dhe vendos të martohet, ai ...
Sarileru Neekevvaru
6.0
HD

Sarileru Neekevvaru

Jan. 10, 2020

Sarileru Neekevvaru

Axhai një major ushtrie shumë i aftë ngarkohet me një mision shumë të rëndësishëm në familjen e një dëshmori të rënë në detyrë. Duke qenë vetë ...
Forensic
6.6
HD

Forensic

Feb. 28, 2020

Forensic

Kur Alphonse Kurian, një vrasës psikopat, fillon një rrjedhë vrasjesh, Samueli, një këshilltar mjeko-ligjor, përdor aftësitë e tij mjeko-ligjore ...
Comedy Couple
7.7
HD

Comedy Couple

Oct. 21, 2020

Comedy Couple

Zoja dhe Dep janë çifti i komedisë që përpiqen të menaxhojnë lidhjen e tyre në dhe jashtë skenës, mes prindërve që fusin hundë, një publiku të ...
Chhalaang
6.6
HD

Chhalaang

Nov. 13, 2020

Chhalaang

“Chhalaang” është një udhëtim gazmor, por frymëzues i Montu, një mësues një shkollë të financuar nga qeveria, për të cilin mësimi i ...
Soorarai Pottru
8.8
HD

Soorarai Pottru

Nov. 12, 2020

Soorarai Pottru

Historia emocionuese e një fshatari, i cili pasi trajnohet me forcat ushtarake, tenton të realizojë endrrën e babait të tij, të vetën për të ...
Ginny Weds Sunny
5.5
HD

Ginny Weds Sunny

Oct. 09, 2020

Ginny Weds Sunny

Vajza nga Delhi, Xhini, jeton me mamanë e saj që merret me mblesëri-ra. Kjo e fundit mblesëron vajzën e saj me Sanin, i cili ka hequr dorë nga ...
Jallikattu
7.6
HD

Jallikattu

Oct. 04, 2019

Jallikattu

Portreti i një fshati të vetmuar, ku njjë buall shpëton nga gjahtarët dhe shkakton një furi veprimesh dhune.  
Gatham
6.8
HD

Gatham

Nov. 06, 2020

Gatham

ATHARashi dhe e dashura e tij Hadithi nisen në udhëtim për tek babai i Rashit, por rrugës i prishet makina. Një i huaj rastësor i fton të ...
Driving Licence
7.2
HD

Driving Licence

Dec. 20, 2019

Driving Licence

Një aktor i famshëm duhet të rinovoj patentën e tij dhe inspektori i autoshkollës është një fans i tij, por pas disa keqkuptimesh shumë të ...
Baaghi 3
2.1
HD

Baaghi 3

Mar. 06, 2020

Baaghi 3

Historia e dy vëllezërve që përfshihen në një mision kundër terrorizmit.
Raat Akeli Hai
7.6
HD

Raat Akeli Hai

Jul. 31, 2020

Raat Akeli Hai

Filmi flet për një polic në një qyteti të vogël i cili është thirrur për të hetuar vdekjen e një politikani. Hetimi komplikohet nga sekretet e ...
Dil Bechara
9.4
HD

Dil Bechara

Jul. 24, 2020

Dil Bechara

Historia mes dy të sëmurëve me kancer dhe dashurisë mes tyre. Bazuar në librin e suksesshëm të Xhon Grinit “Faji i yjeve tona”.
Chhapaak
5.1
HD

Chhapaak

Jan. 10, 2020

Chhapaak

Gjyqet dhe triumfet e Maltit, një e mbijetuar nga një sulm acid. Nga hetimi i sulmit deri në proceset gjyqësore, trajtimi mjekësor deri tek ...
Chaman Bahar
7.3
HD

Chaman Bahar

Jun. 19, 2020

Chaman Bahar

Një djalë i një qyteti të vogël bie në dashuri me një nxënëse shkolle që jeton përballë dyqanit të tij. Ai përjeton dashuri, xhelozi dhe tradhëti ...
Tanhaji: The Unsung Warrior
7.7
HD

Tanhaji: The Unsung Warrior

Tanhaji Malusare, drejtuesi i ushtrisë të Marathas, udhëheq misionin për pushtimin e fortesës Kondhana e cila mbrohet nga ushtria e Udaybhan Rathod.
Love Mocktail
8.3
HD

Love Mocktail

Jan. 31, 2020

Love Mocktail

Pasi shpëton një grua, Adi kujton jetën e tij të dashurisë dhe i tregon asaj për të gjitha goditjet në zemër që kaloi në përpjekje për të gjetur ...
Qarib Qarib Singlle
7.1
HD

Qarib Qarib Singlle

Nov. 10, 2017

Qarib Qarib Singlle

Yogi dhe Jaya kanë personalitete krejtësisht të kundërta. Ata takohen nëpërmjet një aplikacioni takimesh. Një takim i thjeshtë kthehet në shumë ...
Aswathama
6.5
HD

Aswathama

Jan. 31, 2020

Aswathama

Historia e një të riu guximtar, i cili ngrihet kundër padrejtësisë, dhunës dhe abuzimit ndaj grave, në një vend, ku ngacmimet seksuale dhe ...
Baadshaho
4.9
HD

Baadshaho

Sep. 01, 2017

Baadshaho

Një mbretëreshë indiane i kerkon truprojes së saj të vjedh floririn e zi që qeveria indiane i kishte marrë asaj gjatë periudhës së emergjences në ...
Yaanum Theeyavan
6.1
HD

Yaanum Theeyavan

Jun. 30, 2017

Yaanum Theeyavan

Burre dhe grua merren peng nga një vrasës serial pasi gruaja pa vrasësin teksa kreu një vrasje makaber.
Malaal
5.8
HD

Malaal

Jul. 05, 2019

Malaal

Malaal është historia e Shivës dhe e Asthas, dy njerëzve të ndryshëm dhe me prejardhje të ndryshme të cilët përjetojnë pafajësinë e dashurisë. ...
Bamfaad
5.4
HD

Bamfaad

Apr. 10, 2020

Bamfaad

Një histori dashurie e ndodhur në Allahabad mes Nejtit dhe Nelanit të cilët njihen rastësisht. Ata bëjnë zgjedhje të guximshme dhe të ecin mes ...
Love Aaj Kal
5.6
HD

Love Aaj Kal

Feb. 14, 2020

Love Aaj Kal

Dy individë të ndryshëm në rrugëtimin e dashurisë, humbjes dhe jetës.
Madha
5.4
HD

Madha

Mar. 13, 2020

Madha

Një redaktore në një agjenci reklamimi njihet me një kinematograf i cili në pamje të parë duket i dashuruar me të, por në të vërtetë ka qëllime ...
The Sky Is Pink
7.5
HD

The Sky Is Pink

Oct. 11, 2019

The Sky Is Pink

Historia e vërtetë dhe e pabesueshme e dashurisë së një çifti, treguar nga vajza e tyre, e cila është gazmore, e hidhur, guximtare dhe… e vdekur.
Maska
6.0
HD

Maska

Mar. 27, 2020

Maska

I vendosur për t’u bërë pjesë e shoubizit, një aktor i ri ambicioz mendon t’i kthejë shpinën kafenesë së dashur iraniane, e cila ...
Yeh Saali Aashiqui
8.0
HD

Yeh Saali Aashiqui

Nov. 29, 2019

Yeh Saali Aashiqui

Kur Sahili takoi Mitteen në shkollën e menaxhimit të hoteleve, ishte për të dy dashuri me shikim të parë. Dashuria e tyre ishte gjithçka: ...
Junglee
5.3
HD

Junglee

Mar. 29, 2019

Junglee

Historia e një veterineri, i cili gjatë kthimit në Shenjtëroren e elefantëve të babait të tij i duhet të përballet me një grup gjuetarësh ...