Horror

Tailgate
5.8
HD

Tailgate

Oct. 31, 2019

Tailgate

Hansi, një njeri me vetëbesim, niset së bashku me familjen e tij për të vizituar prindërit dhe rrugës shkakton telashe me një shofer tjetër, i ...
Open Grave
6.2
HD

Open Grave

Aug. 13, 2013

Open Grave

Një njeri zgjohet në shkretëtirë, në një gropë të mbushur me kufoma, pa memorie dhe duhet të përcaktojë nëse vrasësi është njëri nga të huajt që ...
#Alive
6.2
HD

#Alive

Jun. 24, 2020

#Alive

Përhapja e shpejtë e një infeksioni të panjohur ka lënë një qytet të tërë në një kaos të paqeverisshëm, por një i mbijetuar mbetet gjallë në ...
The Closet
5.7
HD

The Closet

Feb. 05, 2020

The Closet

Pas vdekjes se gruas, Jeon Sang Uon duhet të kujdeset për vajzën e tij. Ai është shumë i dhënë pas punës duke lënë pas dore vajzën e tij, e cila ...
Housebound
6.8
HD

Housebound

Sep. 04, 2014

Housebound

Kajli Baknel është e detyruar të kthehet në shtëpinë ku u rrit, Pasi gjykatësi i cakton arrest shtëpie. Ndëshkimi i saj bëhet edhe më i ...
The Owners
4.6
HD

The Owners

Sep. 04, 2020

The Owners

Një grup të rinjsh shkojnë të vjedhin një shtëpi por nuk dinë rrezikun e madh që i pret nga pronarët e shtëpisë.  
V/H/S: Viral
4.2
HD

V/H/S: Viral

Oct. 23, 2014

V/H/S: Viral

Ky film tregon për jetën e disa adoleshentëve të cilët duan të bëhen të famshëm nëpërmjet videove që filmojnë.  
After She Wakes
4.9
HD

After She Wakes

Dec. 13, 2019

After She Wakes

Pas një tragjedie të tmerrshme, një mama e izoluar me vajzën e saj fillon të ketë probleme me gjumin të cilat duken të kenë lidhje me një ...
Seven Days
6.5
HD

Seven Days

Jun. 22, 2010

Seven Days

Historia e një doktorri që kërkon hakmarrje për vajzen e tij të vogel të cilën e kanë përdhunuar.Ai gjen fajtorin e rremben atë dhe fillon ...
Get Duked! aka Boyz in the Wood
6.3
HD

Get Duked! aka Boyz in the Wood

Një udhëtim kampingu në Malësinë Skoceze kthehet në një luftë për mbijetesë kur katër adoleshentë bëhen shënjestra e gjahtarëve të egër.
RAVAGE aka Swing Low
4.8
HD

RAVAGE aka Swing Low

Aug. 14, 2020

RAVAGE aka Swing Low

Kur një fotografe e natyrës i shpjegon policisë se si ajo ia arriti të dilte nga Lugina Uaçatomi, ato e deklarojnë historinë e saj të dhunshme ...
Peninsula
6.0
HD

Peninsula

Jul. 15, 2020

Peninsula

Ndërsa një virus që i kthen njerëzit në Zombie shpërthen në Korenë e Jugut, pasagjerët luftojnë të mbijetojnë në trenin nga Seuli në Busan.
Amulet
4.5
HD

Amulet

Jul. 24, 2020

Amulet

Një ish ushtarak, i cili rri në Londër por është i pastrehë,i ofrohet të qëndrojë në një shtëpi që është duke u kalbur. Aty jeton një vajzë dhe ...
American Mary
6.3
HD

American Mary

May. 31, 2012

American Mary

Historia ndjek studenten e mjekësisë, Meri Meison, ndërsa ajo mbetet trokë dhe humbet çdo interesë ndaj botës së kirurgjisë që dikur e adhuronte. ...
Silhouette
5.5
HD

Silhouette

Jan. 28, 2019

Silhouette

Silueta është historia e Jack dhe Amanda Harms të cilët, pas vdekjes së vajzës së tyre të re, nisen dhe futen në izolim për të filluar përsëri ...
Don’t Kill It
5.2
HD

Don’t Kill It

Aug. 27, 2016

Don’t Kill It

Një demon i lashtë terrorizon një qytet të vogël në Misisipi.
Spree
6.1
HD

Spree

Aug. 14, 2020

Spree

I etur për ndjekës, një shofer i “Spree” ka thurur një plan vdekjeprurës për t’u bërë i famshëm.
Anguish
4.5
HD

Anguish

Jul. 21, 2015

Anguish

Një vajzë, Tesi, diagnostikohet me një çrregullim identiteti që në fakt mund të jetë lidhur me një shpirt të keq brenda saj.
Shed of the Dead
5.1
HD

Shed of the Dead

May. 20, 2019

Shed of the Dead

Trevor është i pa punë. Ai i kalon ditët e tij në një hangar të marrë me qera, duke shmangur gruan e tij të bezdisshme, duke pikturuar figura për ...
Black Water: Abyss
5.5
HD

Black Water: Abyss

Jul. 09, 2020

Black Water: Abyss

Pesë shokë që eksplorojnë një sistem shpellash të largëta në Australinë Veriore, gjenden të kërcënuar nga një krokodil i uritur.
Extinction
5.9

Extinction

Aug. 07, 2015

Extinction

Dhe papritur, brenda natës, bota ndaloi. Dy burra, dy të mbijetuar, një fëmijë, dhe urrejtja që i ndan. Një vend i harruar nga të gjithë, ...
Dead Dicks
5.3
HD

Dead Dicks

Jul. 25, 2019

Dead Dicks

Pasi një grua e re merr një telefonatë shqetësuese nga vëllai i saj me tendenca vetëvrasëse, ajo shkon me shpejtësi tek apartamenti i tij vetëm ...
Deep Blue Sea 3
4.6
HD

Deep Blue Sea 3

Jul. 28, 2020

Deep Blue Sea 3

Dr. Emma Collins dhe ekipi i saj po kalojnë verën e tretë në ishullin e “Little Happy” duke studiuar efektin e ndryshimit të klimës ...
The Midnight Man
4.8
HD

The Midnight Man

Sep. 30, 2016

The Midnight Man

Një vajzë dhe miqtë e saj gjejnë një lojë që thërret një krijesë të quajtur Burri i Mesantës i cili përdor mankthet e tyre kundër tyre…
The Rental
5.8
HD

The Rental

Jul. 23, 2020

The Rental

Dy çifte prenotojnë një shtëpi pushimi larg për të festuar gjatë fundjavës.
Seven in Heaven
5.3
HD

Seven in Heaven

Oct. 05, 2018

Seven in Heaven

Adoleshentët Jude dhe June futen në një realitet të rrezikshëm alternativ pasi dolën nga një dollap ku ata kishin luajtur “7 në ...
Wolf
5.0
HD

Wolf

Sep. 13, 2019

Wolf

Pasi 4 korrierë romakë, që nisen për të marrë lajme rreth murtajës, zhduken pa lënë gjurmë, Roma detyrohet të dërgojë legjionarët e saj më të ...
Ghosts of War
HD

Ghosts of War

Jul. 03, 2020

Ghosts of War

Pesë ushtarë amerikanë janë caktuar për të ruajtur një kështjellë franceze në fund të Luftës së Dytë Botërore. Aty, ata hasin një armik të ...
Relic
6.1
HD

Relic

Jul. 03, 2020

Relic

Kur Edna, matriarka e vjetër dhe vejushë e familjes, zhduket, vajza e saj Kei, dhe mbesa Sem, shkojnë tek shtëpia e vjetër e familjes për ta ...
Browse
3.9
HD

Browse

Jul. 07, 2020

Browse

Një njeri i vetmuar bindet se dikush i ka hakuar të gjitha pajisjet dhe se po i përdorin për ta manipuluar dhe kontrolluar.