Mister

The Droving
5.4
HD

The Droving

Apr. 21, 2020

The Droving

Një burrë kthehet nga ushtria në kërkim të motrës së tij të humbur, e cila u zhduk në mënyrë misterioze gjatë një festivali të çuditshëm ...
Death of a Fool
4.9
HD

Death of a Fool

Feb. 20, 2020

Death of a Fool

Një adoleshent dhe gjyshi i tij i cili është në prag vdekje, kryjnë investigime për botën e përtejme, në Miami. Aty takojnë një burrë misterioz i ...
Saint Maud
7.0
HD

Saint Maud

Oct. 09, 2020

Saint Maud

Maud është një infermiere e re personaliteti i të cilës luhatet në kufijtë e besimit në Zot. Ajo caktohet si ndihmëse e Amandës shpirti i së ...
The Family Fang
6.1
HD

The Family Fang

Apr. 16, 2016

The Family Fang

Një vëlla bashkë me motrën e tij ri-kthehen në shtëpinë e tyre familjare në kërkim të prindërve të tyre me famë botërore të cilët janë zhdukur.  
Triple Tap
6.3
HD

Triple Tap

Jun. 30, 2010

Triple Tap

Një qitës profesionist ndalon një vjedhje dhe shpëton jetën e një polici. Më pas ai përfundon në gjyq për këtë.  
The Vigil
5.4
HD

The Vigil

Jul. 01, 2020

The Vigil

Një djalosh vendos që të bëjë roje, gjatë natës, të kufomës së një ish-anëtari të komunitetit Ortodoks Çifut, dhe e gjen veten kundër një force ...
Free Fire
6.4
HD

Free Fire

Mar. 31, 2017

Free Fire

Me ngjarje të vendosura në Boston në vitin 1978, një takim në një depo të shkretë midis dy bandave kthehet në një shkëmbim zjarri dhe një lojë ...
The Keeper of Lost Causes
7.2
HD

The Keeper of Lost Causes

Një oficer policie, Karl Mork është vënë në krye të një sektori të posaçëm të rasteve të mbyllura, i shoqëruar vetëm nga ndihmësi i tij, Asad. ...
Agatha and the Midnight Murders
6.1
HD

Agatha and the Midnight Murders

Një grup të panjohurish, në pamje të parë me asgjë të përbashkët mes tyre, mbeten të bllokuar bashkë gjatë një sulmi ajror dhe mbetet në duart e ...
What Lies Below
4.6
HD

What Lies Below

Dec. 17, 2020

What Lies Below

Një vajzë 16 vjeçare kthehet në shtëpi nga kampi dhe mëson se nëna e saj ka një të dashur të ri, një me të cilin ajo synon të martohet; një ...
Spiral
5.6
HD

Spiral

Aug. 25, 2019

Spiral

Një çift i të njëjtit seks lëvizin në një qytet të vogël për të shijuar një jetë më të mirë dhe për të rritur vajzën e tyre me vlera të forta ...
Death of Me
4.3
HD

Death of Me

Oct. 02, 2020

Death of Me

Pasi nisen për pushime një çift duhet të zbulojë misterin që mshihet pas një video-je të çuditshme që tregon njërin prej tyre duke vrarë tjetrin. ...
Wander
5.1
HD

Wander

Dec. 04, 2020

Wander

Pasi punësohet për të hetuar një vdekje të dyshimtë në qytetin e vogël të Wander, një hetues privat bindet se çështja është e lidhur me të ...
The Call
7.2
HD

The Call

Nov. 27, 2020

The Call

Dy vajza jetojnë në kohë të ndryshme. Seo Jeoni jeton në të tashmen dhe Jong Suku jeton në të kaluarën. Një telefonatë i lidh të dyja, dhe jeta e ...
Run
6.7
HD

Run

Nov. 20, 2020

Run

Një adoleshente e paralizuar, që shkollohet në shtëpi, fillon të dyshojë me kalimin e kohës se nëna e saj obsesive po fsheh disa sekrete që nuk ...
The Last Deadly Mission
6.7
HD

The Last Deadly Mission

Mar. 12, 2008

The Last Deadly Mission

Një polic i Marsejës fiton një mundësi shpengimi duke mbrojtur një grua nga burri që vrau prindërit e saj ndërsa ai ishte gati të lirohej nga ...
Evil Eye
4.7
HD

Evil Eye

Oct. 13, 2020

Evil Eye

Një nënë supersticioze, është e bindur se i dashuri i ri i vajzës së saj, është rimishërimi i një burri që tentoi ta vriste para 30 viteve.  
Kindred
5.9
HD

Kindred

Nov. 06, 2020

Kindred

E torturuar nga halucinacione misterioze, një grua shtatzënë dyshon, se familja e të dashurit të saj të ndjerë, ka qëllime për fëmijën e saj ende ...
The Beach House
5.3
HD

The Beach House

Oct. 22, 2020

The Beach House

Një largim romantik për dy të dashuruarit e kolegjit kthehet në një luftë për mbijetesë kur të ftuarit e papritur dhe mjedisi përreth shfaqin ...
Nocturne
5.6
HD

Nocturne

Oct. 13, 2020

Nocturne

Një pianiste shumë e talentuar bën një ujdi Faustiane për të tejkaluar motrën e saj më të madhe në një institucion prestigjioz për muzikantë ...
You Should Have Left
5.3
HD

You Should Have Left

Jun. 19, 2020

You Should Have Left

Një ish-bankier, gruaja e tij aktore dhe vajza e tyre rezervojnë pushime në një shtëpi moderne të izoluar në një fshatrat e Uellsit, ku asgjë nuk ...
Rebecca
6.0
HD

Rebecca

Oct. 16, 2020

Rebecca

Një e re e sapomartuar arrin në pronën e familjes së burrit të saj në një bregdet të Anglisë dhe e gjen veten duke luftuar me hijen e gruas së ...
The Bridge Curse
5.3
HD

The Bridge Curse

Feb. 27, 2020

The Bridge Curse

Studentët e universitetit, duke planifikuar një provë të fillimit të guximit për shokët e tyre të klasës, zgjedhin një urë kampusi që thuhet se ...
Criminal Audition
4.7
HD

Criminal Audition

Apr. 02, 2019

Criminal Audition

Një ish-avokat dhe skuadra e tij drejtojnë një organizatë të botës së krimit, duke siguruar kriminelë të rremë për të marrë përsipër krimet e ...
American Murder: The Family Next Door
7.2
HD

American Murder: The Family Next Door

Në 2018, 38 vjeçarja Shanann Watts dhe dy fëmijët e saj u zhdukën në Kolorado. Me fakte të reja që mësoheshin, historia e një familje të thjeshtë ...
The Ninth
5.2
HD

The Ninth

Nov. 07, 2019

The Ninth

Një oficer policie nis të hetojë një seri vrasjesh të dhunshme në Shën Pitersburgun e shekullit të 19-të.  
Driving Licence
7.2
HD

Driving Licence

Dec. 20, 2019

Driving Licence

Një aktor i famshëm duhet të rinovoj patentën e tij dhe inspektori i autoshkollës është një fans i tij, por pas disa keqkuptimesh shumë të ...
Enola Holmes
HD

Enola Holmes

Sep. 23, 2020

Enola Holmes

Kur motra adoleshente e Sherlock Holmes, Enola zbulon që nëna e saj është zhdukur, ajo niset për ta gjetur atë, duke u bërë një super mendjelehtë ...
Dark Forces
2.4
HD

Dark Forces

Aug. 21, 2020

Dark Forces

Një kriminel i rrezikshëm, i cili është në kërkim të motrës së tij, fillon t’i gjejë përgjigjet që kërkon në një hotel me të ftuar të çuditshëm.  
Open Grave
6.2
HD

Open Grave

Aug. 13, 2013

Open Grave

Një njeri zgjohet në shkretëtirë, në një gropë të mbushur me kufoma, pa memorie dhe duhet të përcaktojë nëse vrasësi është njëri nga të huajt që ...