Romancë

What If
6.8
HD

What If

Sep. 07, 2013

What If

Uallas, i cili sapo është “djegur” nga një varg lidhjesh të dështuara dashurie, krijon një “lidhje” të menjëhershme me Shantrin, e cila jeton me ...
The Mexican
6.1
HD

The Mexican

Mar. 01, 2001

The Mexican

Një burrë transporton një armë antike të quajtur Meksikani, e cila besohet se mban një mallkim, duhet të kalojë kufirin, teksa e dashura i bën ...
High Strung Free Dance
6.7
HD

High Strung Free Dance

Sep. 13, 2018

High Strung Free Dance

Një koreograf i ri bën bashkë disa balerinë modern dhe një pianist për shfaqjen më të shikuar në Broadway të New York-ut.  
Around the Sun
5.4
HD

Around the Sun

Apr. 04, 2019

Around the Sun

Një zbulues vendesh për xhirime filmash bie në dashuri me një grua joshëse gjatë vizitës në një kështjellë të vjetër franceze.
Walking on Sunshine
5.4
HD

Walking on Sunshine

Jun. 19, 2014

Walking on Sunshine

Një vajzë e re (Annabel Scholey) vendos të bëjë dasmën e saj në Itali, pa e ditur se i fejuari (Greg Wise) dhe motra e saj (Hannah Arterton) kanë ...
Dil Bechara
9.4
HD

Dil Bechara

Jul. 24, 2020

Dil Bechara

Historia mes dy të sëmurëve me kancer dhe dashurisë mes tyre. Bazuar në librin e suksesshëm të Xhon Grinit “Faji i yjeve tona”.
The Kissing Booth 2
6.1
HD

The Kissing Booth 2

Jul. 24, 2020

The Kissing Booth 2

Tashmë në vit të fundit, Elle ka një marrëdhënie në distancë të gjatë me të dashurin e saj Noah, bën aplikimet për kolegj dhe krijon një miqësi ...
Dirt Music
7.0
HD

Dirt Music

Feb. 29, 2020

Dirt Music

Dy njerëz të humbur ne jetë takohen në një mënyrë po aq rastësore se dhe magjike dhe arrijnë që të ndihmojnë njëri tjetrin që të gjejnë qëllime ...
A Nice Girl Like You
5.8
HD

A Nice Girl Like You

Jul. 18, 2020

A Nice Girl Like You

“Lusi Neal është hedhur në lojë, kur përflitet se është shumë e frenuar nga ish i dashuri i saj. Në përpjekje për ta ndryshuar këtë, Lusi ...
Cousins
6.3
HD

Cousins

Jun. 26, 2019

Cousins

Lukas jeton me tezen e tij fetare në një qytet të qetë. Por kjo jetë e qetë dhe e mëzitshme i ka ditët e numëruara kur tezja bamirëse njofton ...
A Case of You
5.6
HD

A Case of You

Nov. 06, 2013

A Case of You

Një shkrimtar i ri përpiqet ti bëjë përshtypje një vajzë të cilën e njeh në internet në një profil teper tërheqës, por ai e gjen veten në një ...
Her Blue Sky
6.7
HD

Her Blue Sky

Oct. 11, 2019

Her Blue Sky

Her Blue Sky (2019)Pas vdekjes së prindërve, Akane mbeti në qytetin e saj të lindjes për t’u kujdesur për motrën e saj të vogël, Aoi. Vite ...
Mr. 365
5.9
HD

Mr. 365

Dec. 15, 2018

Mr. 365

Sofia është një producente televizive e varur nga puna, ndërsa Uilli, një djalosh i pashëm që i feston krishtlindjet 365 ditë të vitit. Kur ...
Flavors of Youth
6.6
HD

Flavors of Youth

Aug. 04, 2018

Flavors of Youth

Tre histori të ndryshme të disa të rinjve të vendosur në qytete të ndryshme të Kinës.
Desperados
5.2
HD

Desperados

Jul. 03, 2020

Desperados

Një grua e re në panik, me mikeshat e saj shkon në Meksikë për të fshirë një email të keq që i dërgoi të dashurit të saj të ri.
An Impossible Love
7.0
HD

An Impossible Love

Nov. 07, 2018

An Impossible Love

Lidhja mes Filipit dhe Rashelës, të cilët nuk qëndrojnë dot larg nga njëri-tjetri, por janë të ndarë nga klasa e tyre sociale. Pasi bëjnë një ...
Looks That Kill
6.2
HD

Looks That Kill

Jun. 19, 2020

Looks That Kill

Historia e një djali jashtëzakonisht të bukur që me pamjen e tij shkakton vdekje te njerëzit. Dënuar të jetojë gjithmonë me fytyrë të fashuar, ai ...
Unique Brothers aka Fratelli Unici
5.5
HD

Unique Brothers aka Fratelli Unici

Pietro është një kirurg i pashëm dhe i suksesshëm në të 40-tat. Pasi ai humb kujtesën prej një aksidenti, vëllai i tij kujdeset për të…
Jade Dynasty
5.8
HD

Jade Dynasty

Sep. 13, 2019

Jade Dynasty

Një burrë kthehet kundër sektit që e shpëtoi kur në fshatin e tij u bë një masakër, pasi zbulon të vërtetën mbi vrasjen e prindërve të tij.
Close to the Horizon
6.7
HD

Close to the Horizon

Oct. 10, 2019

Close to the Horizon

Xhesika e di si do të jetë jeta e saj dhe ku do ta çojë. Por kur takohet me Danin, një djalosh me një të kaluar të ndërlikuar, çdo gjë mund të ...
The Secret Life of Words
7.5
HD

The Secret Life of Words

Dec. 15, 2005

The Secret Life of Words

Hana, një punëtore e fabrikës me probleme dëgjimore, merr pushimet e saj të para pas shumë viteve dhe në vend të pushimeve, ajo vendos të shkojë ...
One-Way to Tomorrow
5.7
HD

One-Way to Tomorrow

Jun. 19, 2020

One-Way to Tomorrow

Aliu vendos të niset për në Izmir, që të ndalojë dasmën e vajzës që ai dashuron. Në tren, ai do të rastisë me një vajzë që nuk i tregon gjithë të ...
Love Mocktail
8.3
HD

Love Mocktail

Jan. 31, 2020

Love Mocktail

Pasi shpëton një grua, Adi kujton jetën e tij të dashurisë dhe i tregon asaj për të gjitha goditjet në zemër që kaloi në përpjekje për të gjetur ...
Dirty Sexy Saint
5.6

Dirty Sexy Saint

Dec. 08, 2019

Dirty Sexy Saint

Bazuar në romanin me të njëjtin titull, kjo është historia Samantas që vendos të largohet nga jeta e saj e mbushur me pasuri sipërfaqësore për të ...
Radioactive
5.9
HD

Radioactive

Mar. 11, 2020

Radioactive

Një histori e pasioneve shkencore dhe romantike të Mari dhe Pier Kyrisë dhe jehona e zbulimeve të tyre përgjatë gjithë shekullit të njëzetë.
Remember Me
5.5
HD

Remember Me

Aug. 02, 2019

Remember Me

Pasi zbulon që dashuria e parë e jetës, është e sëmurë, një plak do të shtiret si i sëmurë dhe do të futet ne azilin e pleqve, në përpjekje për ...
Set It Up
6.5
HD

Set It Up

Jun. 12, 2018

Set It Up

Dy asistentë ekzekutivë të një korporate bëjnë një plan për të bërë bashkë dy shefat e tyre.
Qarib Qarib Singlle
7.1
HD

Qarib Qarib Singlle

Nov. 10, 2017

Qarib Qarib Singlle

Yogi dhe Jaya kanë personalitete krejtësisht të kundërta. Ata takohen nëpërmjet një aplikacioni takimesh. Një takim i thjeshtë kthehet në shumë ...
Gabriel’s Inferno
6.1
HD

Gabriel’s Inferno

May. 29, 2020

Gabriel’s Inferno

Një eksplorim intrigues i joshjes dhe e dashurisë së ndaluar, një përrallë tërheqëse dhe pasionante e arratisjes së një njeriu nga ferri i tij ...
The Will
5.9
HD

The Will

Feb. 14, 2020

The Will

Herët në fëmijërinë e saj, Jozefina Malone mësoi në mënyrën më të shëmtuar, se kishte vetëm një njeri të cilin ajo mund ta donte dhe t’i besonte: ...