Fantastiko-Shkencor

Monster Trucks
5.7
HD

Monster Trucks

Dec. 26, 2016

Monster Trucks

Duke kërkuar një mënyrë për t’u larguar nga jeta dhe qyteti ku lindi, Tripi, një gjimnazist, ndërton Kamionin Monstër nga pjesë të makinave të ...
Bliss
5.0
HD

Bliss

Feb. 05, 2021

Bliss

Pasi divorcohet së fundmi dhe pushohet nga puna, Greg takon Izabelën misterioze, një grua të pastrehë dhe të bindur se bota e ndotur dhe e ...
Agent Revelation
5.3
HD

Agent Revelation

Jan. 22, 2021

Agent Revelation

Një pluhur antik që kontrollon njerëzit, shfaq të njëjtin efekt tek të gjithë, por ndikon në mënyrë misterioze tek Xhim, të cilit i dhuron fuqi ...
Transference: Escape the Dark
4.5
HD

Transference: Escape the Dark

Xhoshua duhet të mbrojë motrën e tij binjake Eman që ka aftësi të mbinatyrshme dhe ta mbajë të fshehtë nga një agjent sekret që e kërkon për një ...
Outside the Wire
HD

Outside the Wire

Jan. 15, 2021

Outside the Wire

Në një të ardhme të afërt, një pilot droni dërgohet në luftën në terren dhe bëhet ortak me një njeri-robot me qëllim për të ndalur disa raketa ...
Synchronic
6.5
HD

Synchronic

Oct. 23, 2020

Synchronic

Jeta e dy ndihmës mjekëve në New Orleans copëzohet pasi hasin një seri vdekjesh të tmerrshme të lidhura me një ilaç me efekte të çuditshme.  
Max Cloud
5.8
HD

Max Cloud

Dec. 18, 2020

Max Cloud

Pasi Sara, një vajzë që çmendet pas video lojrave, transportohet brenda në lojën e saj të preferuar, ajo e gjen veten në planetin e rrezikshëm të ...
The Midnight Sky
5.7
HD

The Midnight Sky

Dec. 10, 2020

The Midnight Sky

Një shkencëtar i vetëm në Arktik mundohet të kontaktojë me një ekuipazh astronautësh të cilët po kthehen në shtëpi, por nuk dinë gjë rreth ...
Skylines
4.6
HD

Skylines

Dec. 18, 2020

Skylines

Kur një virus kërcënon të kthejë hibridet e huaja miqësore tani që jetojnë në tokë kundër njerëzve, Kapiteni Rose Corley duhet të drejtojë një ...
Breach
2.7
HD

Breach

Dec. 17, 2020

Breach

Në prag të atësisë, një mekanik i ri në bordin e një anije ndëryjore për në Tokën e Re duhet të krijojë një terror kozmik dashakeq që synon të ...
Robo
5.1
HD

Robo

Oct. 31, 2019

Robo

12 vjeçari Mitja Privalov ëndërron të bëhet një artist. Por prindërit e tij inxhinierë të robotikës duan që ai të ndjekë hapat e tyre. Mitja ...
Parallel
5.9
HD

Parallel

Apr. 10, 2018

Parallel

Një grup shokësh zbulojnë rastësisht një pasqyrë e cila shërben si një portal për të shkuar në universe të tjerë, por shpejt, ata mësojnë se ...
Monsters of Man
5.1
HD

Monsters of Man

Nov. 19, 2020

Monsters of Man

Një kompani robotike bashkohet me një agjent të korruptuar të CIA-s për një operacion ushtarak të paligjshëm. Hedhja e katër robotëve prototip në ...
The Call
7.2
HD

The Call

Nov. 27, 2020

The Call

Dy vajza jetojnë në kohë të ndryshme. Seo Jeoni jeton në të tashmen dhe Jong Suku jeton në të kaluarën. Një telefonatë i lidh të dyja, dhe jeta e ...
Big Ass Spider!
5.3
HD

Big Ass Spider!

Oct. 17, 2013

Big Ass Spider!

Një merimangë aliene gjigande arratiset nga një laborator ushtarak dhe i vërsulet qytetit të Nju Jorkut. Kur një sulm i madh ushatarak dështon, ...
Boss Level
HD

Boss Level

Feb. 11, 2020

Boss Level

Një oficer i forcave speciale, në pension, është bllokuar në një lak kohor që nuk mbaron kurrë, në ditën e vdekjes së tij.  
Cosmoball
4.6
HD

Cosmoball

Aug. 27, 2020

Cosmoball

Një anije kozmike e madhe qëndron mbi Tokë. Është një stadium, i cili pret ngjarje sportive që i ngjajnë futbollit, por me shpejtësi ...
Jiu Jitsu
3.2
HD

Jiu Jitsu

Nov. 20, 2020

Jiu Jitsu

Një herë në 6 vite, sa herë kometa kalon afër tokës, do ringjallet një luftëtar Ji-Jitsu i cili duhet të përballet me pushtuesin që vjen nga një ...
G-Loc
5.3
HD

G-Loc

Aug. 11, 2020

G-Loc

Brani largohet nga Toka, që është kthyer në një planet të pabanueshëm. Ai nëpërmjet një anijeje hapësinore shkon drejt Rheanit, një planet i ...
Solitary
5.4
HD

Solitary

Aug. 31, 2020

Solitary

‘Solitary’ është një film fantastiko-shkencor për një njeri i cili zgjohet brenda një dhome për të zbuluar se është një i burgosur i ...
Possessor Uncut
6.5
HD

Possessor Uncut

Oct. 02, 2020

Possessor Uncut

Tasya Vos, një vrasës elitar, i korporatave, merr kontrollin mbi trupat e njerëzve të tjerë duke përdorur teknologjinë e implantimit të trurit ...
Supernova
4.9
HD

Supernova

Jan. 14, 2000

Supernova

Një anije mjekësore kërkimi dhe shpëtimi në hapësirë në fillim të shekullit XXII,merr një thirrje alarmante dhe ekuipazhi vendos t’i përgjigjet ...
The New Mutants
5.5
HD

The New Mutants

Aug. 26, 2020

The New Mutants

Pesë mutantë të rinj, sapo zbuluan aftësitë e tyre ndërsa mbaheshin në një institucion sekret kundër vullnetit të tyre, luftojnë për t’i ...
Books of Blood
5.6
HD

Books of Blood

Oct. 07, 2020

Books of Blood

Një udhëtim në territorin e paeksploruar dhe të ndaluar përmes tre historive të mbetura në hapësirë?? dhe në kohë.  
Save Yourselves!
5.4
HD

Save Yourselves!

Oct. 01, 2020

Save Yourselves!

Një çift normal nju-jorkezësh vendos të largohet nga jeta materialiste e qytetit dhe të shkëputet nga interneti por befasohet kur gjatë javës së ...
Black Box
HD

Black Box

Oct. 06, 2020

Black Box

Një burrë vë re ndryshime të mëdha në mendjen e tij pas një aksidenti me makinë dhe fillon një trajtim eksperimental.